Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Sąd ogłosił upadłość likwidacyjną PCZ

0
Podziel się:

Postanowienie wydał Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, VIII Wydział Gospodarczy.

Sąd ogłosił upadłość likwidacyjną PCZ
(SalFalko/Flickr)

Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, VIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i naprawczych, postanowił o ogłoszeniu upadłości PCZ obejmującej likwidację majątku.

"Na mocy wyżej wskazanego postanowienia wyznaczono sędziego komisarza w osobie SSR Pawła Bilińskiego oraz syndyka w osobie Kancelarii Syndyków Piątkowski, Szczerbiński sp. j. z siedzibą we Wrocławiu. Sąd upadłościowy postanowił wezwać wierzycieli emitenta do zgłaszania swoich wierzytelności w terminie 3 miesięcy od dnia zamieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym obwieszczenia o ogłoszeniu upadłości Emitenta oraz wezwać osoby, którym przysługują prawa i roszczenia osobiste ciążące na nieruchomościach należącej do emitenta, jeżeli nie zostały ujawnione przez wpis w księdze wieczystej, do zgłoszenia swoich praw i roszczeń w terminie 3 miesięcy od dnia zamieszczenia obwieszczenia o ogłoszeniu upadłości w Monitorze Sądowym i Gospodarczym - czytamy w komunikacie.

Pod koniec czerwca spółka podała, że do sądu rejonowego we Wrocławiu został złożony wniosek o upadłość PCZ z możliwością zawarcia układu.

Notowania miesięczne akcji PCZ

Notowany na NewConnect PCZ tworzy zintegrowaną pionowo grupę przedsiębiorstw medycznych. W skład Grupy PCZ wchodzi 10 podmiotów, prowadzących 17 przedsiębiorstw leczniczych, w tym: 4 szpitale, 4 sanatoria, 6 przychodni, pogotowie ratunkowe, laboratorium diagnostyczne, 3 apteki oraz hurtowna medyczna.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy

giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)