Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Sescom zakończył 'satysfakcjonująco' due diligence spółki Dozór Techniczny

0
Podziel się:

Sescom zakończył proces due diligence spółki Dozór Techniczny spółka jawna R. Rzeźniak, K. Pietrulewicz z wynikiem satysfakcjonującym, w związku z czym będzie on kontynuował negocjacje w celu podpisania umowy inwestycyjnej, podała spółka.

Sescom zakończył 'satysfakcjonująco' due diligence spółki Dozór Techniczny

Wcześniej Sescom podpisał porozumienie z firmą Dozór Techniczny s.j., mającej docelowo prowadzić do zawarcia umowy inwestycyjnej.

Dozór Techniczny zajmuje się m.in. serwisem takich urządzeń jak wózki widłowe czy podnośniki. Zapotrzebowanie na tego typu usługi serwisowe wyrażają obecni klienci Sescom, szczególnie Ci posiadający infrastrukturę logistyczną, ale też np. hipermarkety, które wykorzystują tego rodzaju urządzenia w codziennej pracy. Transakcja wpisuje się w strategię biznesową Sescom, której podstawą jest dążenie do świadczenia kompleksowych usług utrzymania technicznego dla sieci.

Dzięki przejęciu Sescom planuje rozszerzyć profil działalności o serwis wózków widłowych i podnośników. W ten sposób chce uzupełnić ofertę dla dotychczasowych klientów, a także rozpocząć ekspansję w nowych branżach m.in. logistyce i gospodarce magazynowej.

Sescom działa od 2008 r. i świadczy kompleksowe usługi techniczne dla sieci handlowych i usługowych przez cały cykl życia ich placówek - od planowania inwestycji, projektowania i wykańczania obiektów, przez utrzymanie techniczne, optymalizację zużycia energii, po wdrożenia nowych technologii i analitykę wspierającą wzrost efektywności. Obecnie obsługuje ponad 34 000 placówek, a portfolio dotychczas obsługiwanych klientów obejmuje ok. 150 firm. Spółka przeniosła 20 marca br. notowania na rynek główny GPW.

budownictwo
nieruchomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)