Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Setanta chce wprowadzić spółkę portfelową City Inspire na NewConnect

0
Podziel się:

Setanta ASI zamierza wprowadzić spółkę portfelową City Inspire na rynek NewConnect, podała Setanta. Przed debiutem planowana jest emisja akcji. 

Setanta chce wprowadzić spółkę portfelową City Inspire na NewConnect

City Inspire poinformował o przekroczeniu przez inwestorów minimalnego progu zapisów wynoszącego 50 000 zł w prowadzonej przez tę spółkę emisji akcji serii G w ramach kampanii crowdfundingowej na platformie Beesfund. Pozyskane środki zostaną wykorzystane do zwiększenia sprzedaży na rynku w Polsce oraz rozpoczęcia sprzedaży na rynkach zagranicznych, podano w komunikacie.

"W IV kwartale 2018 r. spółka ta planuje przeprowadzić kolejną rundę finansowania, a następnie złożyć wniosek do GPW w Warszawie o wprowadzenie jej akcji do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect" - czytamy dalej.

"Upublicznienie spółki City Inspire traktujemy jako kolejny ważny etap w jej rozwoju. Zakładamy, że z emisji akcji poprzedzającej debiut na rynku NewConnect spółka pozyska środki finansowe, które umożliwią jej skokowy wzrost" - skomentował członek zarządu Setanty Konrad Szwedziński, cytowany w komunikacie.

Setanta ASI posiada obecnie akcje stanowiące 20,36% udziału w kapitale zakładowym City Inspire S.A. oraz 23,85% udziału w ogólnej liczbie głosów.

City Inspire S.A. została założona w 2012 r. i działa w branży e-turystyki rozwijając swoje dwa flagowe produkty: aplikację SaaS StayForLonger oraz internetowe przewodniki turystyczne dostępne na platformie buy.our.guide.

Setanta S.A. posiada bezpośrednio i pośrednio udziały lub akcje w 18 firmach z trzech obszarów: nieruchomościowego, venture capital - dynamicznie rozwijających się małych i średnich firm - oraz energetycznego (OZE). Spółka jest notowana na GPW od 2017 r.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)