Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Siwiec w Radzie Nadzorczej Polic

0
Podziel się:

Rada Nadzorcza Zakładów Chemicznych Police powołała Ryszarda Siwca na stanowisko prezesa spółki z dniem 19 lutego 2007 roku, na wspólną kadencję, która upływa z dniem 6 września 2008 roku.

bFeiHnpN

Rada Nadzorcza Zakładów Chemicznych Police powołała Ryszarda Siwca na stanowisko prezesa spółki z dniem 19 lutego 2007 roku, na wspólną kadencję, która upływa z dniem 6 września 2008 roku - poinformowała spółka.

Ostatnio Ryszard Siwiec pełnił funkcję członka zarządu spółki KGG Sp. z o.o., w której odpowiadał za opracowywanie i wdrażanie strategii firmy oraz zarządzanie finansami. Pełnił też funkcję dyrektora SB-I Spółka Jawna, której jest współwłaścicielem.

Ryszard Siwiec ukończył Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania na Uniwersytecie Szczecińskim, a także studia podyplomowe MBA przy Uniwersytecie Szczecińskim.

bFeiHnpP

Karierę zawodową rozpoczynał w Zakładzie Zaopatrzenia Materiałowego Sp. z o.o., następnie był dyrektorem Zakładu Remontowego SKSM Sp. z o.o. oraz zastępcą dyrektora delegatury warszawskiej spółki MCX.

bFeiHnqq
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)