Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Spółka CCC podała nowe dane o sprzedaży. Ponad 261 mln zł w czerwcu

2
Podziel się:

Spółka pokazała wzrost o prawie 40 procent w porównaniu do ubiegłego roku.

Spółka CCC podała nowe dane o sprzedaży. Ponad 261 mln zł w czerwcu
(Pavel Ševela / Wikimedia (CC BY-SA 3.0))

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży CCC za czerwiec 2016 wyniosły ponad 261 mln zł i były wyższe o 38,1 procent od osiągniętych rok wcześniej - podała spółka.

"Przychody za okres styczeń - czerwiec wyniosły około 1 400 mln zł i były wyższe od osiągniętych w analogicznym okresie roku 2015 o 34,6 proc." - podaje CCC.

Przychody ze sprzedaży detalicznej w sklepach stacjonarnych sieci CCC za czerwiec 2016 wyniosły ponad 226 mln zł i były wyższe od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego o 23,7 proc., narastająco za okres styczeń - czerwiec wyniosły około 1 208 mln zł i były wyższe o 21,3 proc. w stosunku do roku 2015 r.

Kurs akcji CCC w ostatnich trzech miesiącach

Grupa CCC jest liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia i jednym z największych jego producentów w Polsce. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2004 roku.

giełda
wiadomości
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(2)
Lena
6 lat temu
Ccc to zlodzieje! Lepiej kupic buty w deichmanie niz u tych zlodziei. Te buty to tragedia. Wyzysk i matactwo, aby tylko nie oddac pieniedzy za szajs. A Milek Wam powie,zeby nosic ta sama pare butow co drugi dzien, no cymbal!Te biedne dziewczyny pracuja tam za grosze piatek swiatek i niedziela praca tam polega na akwizycji za najnizsza krajowa. Zmieniaja grafik co chwila zero poszanowania dla ludzi.Nie kupujcie tam butow, buty z tamtego sezonu przychodza w tym roku w innych pudelkach po zwrotach wymianach chodzone....
Andrzej
6 lat temu
w latach poprzednich wespół z konkurentem "DEY"niską ceną pozbyli się małych zakładów a teraz windują sprzedaż ale ceną.