Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Spółka dnia: Mocny wzrost notowań LC Corp.

0
Podziel się:

Analitycy zalecili kupowanie akcji wrocławskiego dewelopera. W ciągu miesiąca kurs zyskał już kilkanaście procent.

Spółka dnia: Mocny wzrost notowań LC Corp.
(Sky Tower mat.pras.)
bEDtXarV

Ponad 6 procent zyskują dzisiaj notowania wrocławskiego dewelopera LC Corp. Analitycy zalecili właśnie inwestorom kupowanie akcji spółki.

Według porannych informacji UniCredit zarekomendował inwestorom kupowanie papierów LC Corp. Analitycy wyznaczyli jednocześnie cenę docelową akcji na poziomie 2,03 złotego, podczas gdy jeszcze wczoraj na zamknięciu kurs wynosił 1,63 złotego. To sugeruje, że kurs może wzrosnąć nawet o 25 procent.

Inwestorzy od rana chętnie kupują akcje LC Corp. i spółka zyskuje obecnie ponad 6 procent. To kontynuacja wyraźnych wzrostów notowań dewelopera: w ciągu ostatniego miesiąca jego kurs skoczył już o kilkanaście procent.

bEDtXarX

Notowania LC Corp w ostatnim miesiącu Dodaj wykresy do Twojej strony internetowej

W ostatnich dniach spółka LC Corp. informowała o tym, że w centrum Katowic wybuduje kompleks biurowy. Pierwszy budynek ma zostać oddany w czwartym kwartale przyszłego roku. Łączna powierzchnia najmu ma wynieść około 27 tysięcy mkw.

W drugim kwartale tego roku deweloper pokazał zysk netto w wysokości 3,2 miliona złotych w porównaniu do 1,1 miliona złotych w pierwszym kwartale.

Czytaj więcej w Money.pl

bEDtXasd
bEDtXasy
giełda
wiadomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)