Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Światowa ekspansja Gino Rossi

0
Podziel się:

Gino Rossi S.A. poinformowało o powołaniu do życia nowej spółki Gino Rossi Denmark ApS z siedzibą w duńskiej miejscowości Padborg.

Obok Niemiec, Czech, Rosji i Australii, Dania jest kolejnym krajem, w którym Spółka utworzyła podmiot zależny, odpowiedzialny za promocję i sprzedaż produktów Grupy Modowej Gino Rossi. Zarząd Spółki przewiduje otwarcie w tym roku dwóch salonów firmowych "gino rossi" w Danii.

Zarząd Gino Rossi SA zapowiada również ekspansję na rynki wschodnie. Realizację tych planów zainicjowała powołana w styczniu spółka zależna Gino Rossi Russia sp. z o.o.

"Rosja to duży i obiecujący rynek, dlatego jeszcze w marcu w Sankt Petersburgu otworzymy pierwszy salon pod szyldem "gino rossi". - powiedział Maciej Federowicz, Prezes Gino Rossi SA.

Najnowsze wzory produktów Spółki są dostępne również w Australii, za co odpowiedzialna obecnie będzie firma Gino Rossi Pty Ltd. Hurtową sprzedaż wyrobów na ten rynek Spółka prowadzi już od dwóch lat, teraz - w związku z dobrym przyjęciem marki - Zarząd podjął decyzję o powołaniu odrębnego, niezależnego podmiotu.

Na początku marca tego roku Spółka przedstawiła plan rozwoju sieci salonów firmowych w kraju i za granicą na rok 2007. Do 136 (w tym 116 w Polsce) aktualnie funkcjonujących sklepów Grupy Modowej Gino Rossi dołączy 38 nowych salonów sprzedaży. Na terenie Polski powstanie 26 sklepów, natomiast 12 za granicą. Do końca roku Grupa będzie posiadała łącznie 174 salony.

giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)