Notowania

technologie
10.07.2017 14:38

T-Bull złożył do CBiR wniosek o dofinansowanie na kwotę 4,32 mln zł

Podziel się
Dodaj komentarz

T-Bull złożył do Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR) wniosek o dofinansowanie platformy "C-Camp" na kwotę 4,32 mln zł, poinformowała spółka.

"T-Bull złożył do Narodowego Centrum Badań i Rozwoju wniosek o dofinansowanie - w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 [...] projekt polegający na opracowaniu platformy 'G-Camp' służącej do zarządzania treścią, zasobami graficznymi oraz interakcjami w multiplatformowych grach mobilnych. Wartość projektu: 6 229 518,75 zł; Kwota wnioskowanego dofinansowania: 4 316 492,7 zł" - czytamy w komunikacie.

Zgodnie z regulaminem konkursu lista projektów wybranych do dofinansowania powinna zostać opublikowana do 4 października 2017 r., podano także.

T-Bull S.A. to polskie studio deweloperskie z siedzibą we Wrocławiu. Firma ma w portfolio szereg produkcji przygotowanych z myślą o najpopularniejszych platformach mobilnych. Łączna liczba pobrań gier wyprodukowanych we wrocławskim studio przekroczyła już 200 mln. Zespół deweloperski T-Bull specjalizuje w tworzeniu gier FPS oraz wyścigowych. Akcje spółki są notowane na rynku NewConnect.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz