Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Tauron sprzedał spółkę medyczną Elvita

0
Podziel się:

Jest to sieć gabinetów medycznych, realizuje usługi medyczne w poradniach medycyny pracy, podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej.

Tauron sprzedał spółkę medyczną Elvita
(TAURONPE)

Tauron podpisał umowę sprzedaży na rzecz TFI PZU Przedsiębiorstwa Świadczeń Zdrowotnych i Promocji Zdrowia Elvita Jaworzno III.

Na mocy zapisów umowy z TFI PZU przejście aktywów nastąpi co najmniej po 60 dniach od momentu podpisania porozumienia. Umowa sprzedaży zakłada trzyletni okres współpracy pomiędzy Elvitą a spółkami Grupy Tauron w zakresie świadczenia usług z obszaru medycyny pracy.

_ - Projekt restrukturyzacji obszaru medycznego w Grupie Tauron został uruchomiony w 2009 roku w ramach realizacji strategii korporacyjnej. Decyzja o wyłączeniu usług medycznych z zakresu działalności holdingu była w głównej mierze podyktowana koniecznością dostosowania spółek grupy do wymogów znowelizowanego Prawa energetycznego oraz uporządkowania działalności niepodstawowej w poszczególnych obszarach _ - napisano w komunikacie.

Elvita to sieć gabinetów medycznych, realizuje usługi medyczne w poradniach medycyny pracy, podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)