Notowania

budownictwo
14.03.2018 17:04

Vantage zlecił wykonawstwo IX etapu Promenad Wrocławskich za 25,1 mln zł netto

Promenady IX VD, spółka zależna Vantage Development, realizująca inwestycję mieszkaniową Promenady Wrocławskie etap IX zawarła z firmą Tom - Instal umowę o roboty budowlane i generalne wykonawstwo o wartości 25,1 mln złotych netto, podał Vantage. 

Podziel się
Dodaj komentarz

"Na podstawie umowy wykonawca został zobowiązany do całkowitego i kompletnego wykonania dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych w inwestycji wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, zagospodarowaniem i uzbrojeniem terenu na nieruchomości oraz uzyskania ostatecznej decyzji pozwalającej na użytkowanie. Zakłada się, że inwestycja obejmować będzie 126 mieszkań i 7 lokali usługowych. Zakończenie całości robót zostało przewidziane w terminie 60 tygodni od dnia doręczenia nakazu rozpoczęcia robót, który to nakaz zamawiający może wydać najpóźniej do dnia 8 września 2018 roku" - czytamy w komunikacie.

W przypadku, gdy zamawiający nie wyda nakazu rozpoczęcia robót w powyższym terminie, umowa wygasa z upływem 8 września 2018 roku, a wykonawcy nie przysługują: prawo do odstąpienia od umowy, naliczenia kar umownych ani żadne inne roszczenia odszkodowawcze, podano również.

Vantage Development S.A. to firma deweloperska, realizująca projekty w segmencie mieszkaniowym i biurowym. Spółka jest notowana na GPW od 2012 r. W 2017 r. sprzedała 1 034 lokale.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz