Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Virtual Vision chce podbić nowy rynek

0
Podziel się:

Spółka Virtual Vision, specjalizująca się w produkcji programów telewizyjnych, filmów fabularnych oraz gier realizowanych techniką komputerową, planuje jak najszybciej przeprowadzić ofertę w trybie private placement i wejść na NewConnect.

Virtual Vision chce podbić nowy rynek

"Chcemy jak najszybciej przeprowadzić ofertę i wejść na NewConnect, aby pozyskać środki na dalszy rozwój. Jeśli się uda, to chcemy przeprowadzić ofertę w ciągu miesiąca" - powiedział w piątek dziennikarzom prezes Virtual Vision Richard Kunicki.

"Nasze główne cele emisyjne to stworzenie własnego ośrodka badawczo-rozwojowego w technologii HD w Hamburgu oraz fuzje i przejęcia małych firm" - dodał. Virtual Vision chce stworzyć zespół realizacyjny, który dorównywałby jakością i sprawnością produkcji takim renomowanym firmom jak np: PDI/Dream Works.

Spółka planuje utworzyć ośrodek badawczy tworzący programy komputerowe, pozwalające na produkcję filmów i gier w realnym czasie, przy użyciu technik symulacji pozwalających na stworzenie wirtualnych aktorów o realistycznym wyglądzie.

Spółka Virtual Vision została zawiązana 29 czerwca 2007 roku
przez: Richarda Kunickiego, działającego w imieniu i na rzecz VAP Video Production GmbH z siedzibą w Hamburgu oraz Michała Sicińskiego.

Autoryzowanym doradcą Virtual Vision jest Ruciński i Wspólnicy Kancelaria Audytorów i Doradców.

newconnect
giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)