Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Vistal Gdynia wykona roboty na wiadukcie koło Elbląga

0
Podziel się:

Oferta konsorcjum warta jest niecałe 20 milionów złotych.

Ryszard Matyka, prezes Vistalu Gdynia
Ryszard Matyka, prezes Vistalu Gdynia (Vistal Gdynia)
bFeRBbDV

Oferta konsorcjum Vistalu Gdynia jako lidera konsorcjum oraz Most Sp. z o.o. jako partnera konsorcjum, warta 19,5 mln zł brutto, na wykonanie robót budowlanych na wiadukcie nad linią PKP w ciągu drogi krajowej nr 22 koło Elbląga została uznana za najkorzystniejszą.

"Zarząd spółki Vistal Gdynia S.A. informuje, że w dniu 23 lipca 2015 r. otrzymał zawiadomienie o wyborze przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie oferty konsorcjum Firm Vistal Gdynia S.A. (lider konsorcjum) oraz "Most" Sp. z o.o. (partner konsorcjum) jako najkorzystniejszej (oferta otrzymała najwyższą ilość punktów przyznaną zgodnie z kryterium cena oraz okres rękojmi i gwarancji tj. 100 punktów) w trybie przetargu na wykonanie robót budowlanych pn.: 'Rozbiórka starego i budowa nowego wiaduktu nad liną PKP w ciągu drogi krajowej nr 22 koło miejscowości Elbląg'" - czytamy w komunikacie.

Cena zaoferowana przez konsorcjum firm to 19,5 mln zł brutto, podano także.

bFeRBbDX

Vistal Gdynia - spółka dominująca grupy Vistal - to wiodący producent konstrukcji stalowych w Polsce, realizujący kontrakty dla klientów w kraju i na rynkach zagranicznych. Zadebiutowała na warszawskiej giełdzie w styczniu 2014 r. Grupa działa w segmentach offshore, infrastrukturalnym, marine, infrastruktury portowej, budownictwa kubaturowego i energetyki.

bFeRBbEy
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)