Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Vivid Games liczy na zdecydowany pozytywny efekt zbliżających się premier gier

0
Podziel się:

Warszawa, 08.03.2018 (ISBnews) - Vivid Games zakłada, że zbliżające się premiery trzech gier nie tylko rozszerzą portfolio, ale będą miały zdecydowanie pozytywny wpływ na przychody, poinformował prezes Remigiusz Kościelny. 

Vivid Games liczy na zdecydowany pozytywny efekt zbliżających się premier gier

"Przez najbliższe 5 miesięcy skupiamy sie na 3 najnowszych tytułach. Dla nas ważne jest, żeby były dobre, silne i były w stanie generować przychód przez długi czas. Są to gry z rożnych kategorii i z lepszymi metrykami niż nasze dotychczasowe tytuły. Dlatego zakładamy, że wpływ tych gier na nasze przychody będzie duży i dywersyfikację portfolio" - powiedział Kościelny podczas spotkania z dziennikarzami.

"Liczymy, że przewyższą Real Boxing ponieważ mogą trafić do znacznie większej grupy graczy i zbudowane są potencjale naszych doświadczeń przez ostatnie lata" - dodał prezes Vivid Games.

Vivid Games ustalił, że premiera gry "Space Pioneer" nastąpi w maju 2018 r., "Metal Fist" - w czerwcu, a "Gravity Rider" w sierpniu br.

"Dotychczasowy soft launch pozwolił na budowę tych gier na bieżąco i uzyskanie feed back od dziesiątek tys. graczy, co daje wiarygodny pogląd i weryfikuje założenia. Przez ostanie dwa lata jesteśmy znacznie znacznie dalej z doświadczeniem we free2play i już po metrykach tych gier oczekujemy, że to wszystko zaowocuje" - wskazał Kościelny.

Podkreślił, że każda z gier jest testowana na platformach iOS i Android jednocześnie i ,,na obu są zrobione na tym samym dobrym poziomie".

"Premiery na platformach odbędą się z krótką różnicą czasową. Pierwszy będzie iOS. Dotychczas iOS przynosił nam więcej przychodów od Androida, teraz to może się zmienić na korzyść Androida, ponieważ gry są odpowiednio zoptymalizowane" - podkreślił Kościelny.

Dodał, że po tych premierach będzie więcej przestrzeni, aby robić kolejne rzeczy. Program wydawniczy cały czas działa i kolejne gry będą się pojawiać. Ponadto jeden projekt z GameINN zaczął się od stycznia.

Vivid Games S.A. działa na rynku gier od 2006 r. Spółka zajmuje się produkcją gier na smartfony i konsole przenośne. Dotychczas najważniejszym tytułem w dorobku firmy jest światowy hit "Real Boxing". Vivid Games zadebiutował w 2016 r. na rynku głównym GPW, przenosząc notowania z NewConnect.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)