Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
DSŁ
|
aktualizacja

Zarząd CD Projektu. Na czele ciągle Adam Kiciński

3
Podziel się:

Największym polskim producentem gier przez kolejne lata będą zarządzać ci sami ludzie. CD Projekt ma nowy - stary zarząd. Przez kolejne lata w fotelu prezesa będzie zasiadał Adam Kiciński.

Zarząd CD Projektu. Na czele ciągle Adam Kiciński.
Zarząd CD Projektu. Na czele ciągle Adam Kiciński.

Rada nadzorcza CD Projektu powołała zarząd spółki na kolejną kadencję z Adamem Kicińskim jako prezesem, podała spółka.

Rada nadzorcza powołała następujące osoby: Adama Kicińskiego - powierzając mu funkcję prezesa zarządu, Marcina Iwińskiego - powierzając mu funkcję wiceprezesa zarządu do spraw międzynarodowych; Piotra Nielubowicza - powierzając mu funkcję wiceprezesa zarządu do spraw finansowych; Adama Badowskiego; Michała Nowakowskiego, Piotra Karwowskiego, wynika z komunikatu.

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED - deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG - globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria "Wiedźmin" oraz najnowsza superprodukcja "Cyberpunk 2077".

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(3)
AndrzejPulask...
2 lata temu
Cyberpunk 2077 potrzebował zaledwie pół roku aby z ilością 9,7 mln fanów - znaleźć się na 6 miejscu TOP-listy FandomSpot - wśród największych fanklubów w historii.. Tak ogromnej liczby fanów jak Cyberpunk - nie zgromadziły nawet największe hity - jak Wiedźmin 3, RDR2 lub GTA V..
Cybercrap!
2 lata temu
Jaki prezes taka firma!
ass
2 lata temu
Hm... czy można się zrzec dywidendy na rzecz np. Pana Prezesa?... Nie dywidendy oczekiwali akcjonariusze, a te 0,5 mld może lepiej byłoby wydać na rozwój, który skutkowałby zwyżką kursu w przyszłości??? Nie chcę od nich dywidendy po tym, co zrobili!!