Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac. MNR
|
aktualizacja
Artykuł poleca mBank

Zarządzanie zyskiem i stratą na giełdzie. Sprawdź, co wiesz na ten temat

Podziel się:

Kiedy inwestujesz w akcje, musisz podjąć wiele decyzji, przy czym dwie są najistotniejsze – kiedy kupić i kiedy sprzedać akcje. To od tego zależy twój wynik – czy zarobisz, czy stracisz. Jak zoptymalizować proces podejmowania decyzji? Weź udział w kolejnym webinarium z cyklu "Taka wiedza to skarb" i dowiedz się "Jak zarządzać zyskiem i stratą na giełdzie". Start we wtorek o godz. 19

Zarządzanie zyskiem i stratą na giełdzie. Sprawdź, co wiesz na ten temat
"Jak zarządzać zyskiem i stratą na giełdzie", wtorek, godz. 19. (Adobe Stock)

Czy na giełdzie zawsze się zarabia? Czym jest strategia inwestowania? I co psychologia ma wspólnego z giełdą? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą zgromadzeni w studio Wirtualnej Polski specjaliści: Paweł Śliwa, ekspert ds. rynków nieregulowanych, Biuro Maklerskie mBank oraz Przemysław Gerschmann, inwestor, autor książki "Śladami Warrena Buffetta". Rozmowę poprowadzi Patrycjusz Wyżga, dziennikarz Wirtualnej Polski i Telewizji WP.

"Taka wiedza to skarb" to cykl webinariów, w których pokazujemy, jak inwestować na giełdzie. Najbliższy odcinek, który rozpocznie się już 24 maja o godz. 19, będzie można zobaczyć na stronie głównej Wirtualnej Polski. Zachęcamy też do śledzenia webinaru poprzez clickmeeting, dzięki czemu – po wcześniejszym zapisaniu się – będzie można zadawać pytania ekspertom na czacie. Zapisy prowadzone są na stronie https://wiedzatoskarb.wp.pl/. Tam też można obejrzeć wszystkie odcinki obecnej i poprzedniej edycji programu.

Inwestowanie wiąże się z ryzykiem.

Zobacz także: Jak zarządzać zyskiem i stratą na giełdzie? mBank i WP webinary
Artykuł poleca mBank
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl