Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
nominacja
24.06.2020 17:32

Zmiany w Dino Polska. Izabela Biadała powołana na członka zarządu  

Izabela Biadała decyzją rady nadzorczej została członkinią zarządu Dino Polska, o czym spółka poinformowała w komunikacie. Do składu zarządu dołączy już od środy 24 czerwca.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Materiały prasowe, Dino Polska)
Do zarządu Dino Polska dołączyła Izabela Biadała (na zdjęciu).

Jak podaje na swojej stronie internetowej Grupa Dino Polska, świeżo upieczona członkini zarządu "uczestniczy w rozwoju" spółki od 2002 roku.

"W latach 2002-2011 zajmowała stanowiska w obszarze administracji, logistyki i księgowości. Od 2011 roku pełni w spółce funkcje kierownicze. W latach 2011-2019 kierowała Działem Zarządzania Bazą Danych, a w jego ramach była odpowiedzialna m.in. za wdrożenie informatycznego systemu sprzedaży w sieci marketów Dino" - czytamy w komunikacie.

W listopadzie 2019 roku Izabela Biadała została dyrektorem administracji. Stanowisko to pełniła do marca 2020 roku, kiedy to przejęła funkcję dyrektora operacyjno-administracyjnego. Na tym ostatnim stanowisku nadzorowała działy administracji, IT, logistykę, ochronę oraz BHP. Była także odpowiedzialna za rekrutację pracowników centrali oraz centrów dystrybucyjnych Dino Polska.

Zobacz też: 500+ i 13. emerytura. Waldemar Witkowski zajął stanowisko

"Izabela Biadała posiada wykształcenie wyższe. Ukończyła zarządzanie w zakresie finansów i rachunkowości na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu" - czytamy dalej.

Dino Polska działa segmencie supermarketów proximity w Polsce, zlokalizowanych głównie w zachodniej części Polski. Spółka zadebiutowała na GPW w 2017 roku.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: nominacja, dino polska, zarząd, wiadomości, wiadomości, wiadomości, giełda
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
25-06-2020

akakolejny kandydat do upadłości ,tylko jeszcze troche wyciągnie kasy

Rozwiń komentarze (1)