Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Zmiany w Dino Polska. Izabela Biadała powołana na członka zarządu  

1
Podziel się

Izabela Biadała decyzją rady nadzorczej została członkinią zarządu Dino Polska, o czym spółka poinformowała w komunikacie. Do składu zarządu dołączy już od środy 24 czerwca.

Do zarządu Dino Polska dołączyła Izabela Biadała (na zdjęciu).
Do zarządu Dino Polska dołączyła Izabela Biadała (na zdjęciu). (Materiały prasowe, Dino Polska)
bEpYhZGZ

Jak podaje na swojej stronie internetowej Grupa Dino Polska, świeżo upieczona członkini zarządu "uczestniczy w rozwoju" spółki od 2002 roku.

"W latach 2002-2011 zajmowała stanowiska w obszarze administracji, logistyki i księgowości. Od 2011 roku pełni w spółce funkcje kierownicze. W latach 2011-2019 kierowała Działem Zarządzania Bazą Danych, a w jego ramach była odpowiedzialna m.in. za wdrożenie informatycznego systemu sprzedaży w sieci marketów Dino" - czytamy w komunikacie.

W listopadzie 2019 roku Izabela Biadała została dyrektorem administracji. Stanowisko to pełniła do marca 2020 roku, kiedy to przejęła funkcję dyrektora operacyjno-administracyjnego. Na tym ostatnim stanowisku nadzorowała działy administracji, IT, logistykę, ochronę oraz BHP. Była także odpowiedzialna za rekrutację pracowników centrali oraz centrów dystrybucyjnych Dino Polska.

bEpYhZHb
Zobacz także: Zobacz też: 500+ i 13. emerytura. Waldemar Witkowski zajął stanowisko

"Izabela Biadała posiada wykształcenie wyższe. Ukończyła zarządzanie w zakresie finansów i rachunkowości na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu" - czytamy dalej.

Dino Polska działa segmencie supermarketów proximity w Polsce, zlokalizowanych głównie w zachodniej części Polski. Spółka zadebiutowała na GPW w 2017 roku.

bEpYhZHh

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEpYhZHC
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
aka
rok temu
kolejny kandydat do upadłości ,tylko jeszcze troche wyciągnie kasy