Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
25.06.2020 09:53

ZUE z najkorzystniejszą ofertą na prace modernizację linii kolejowej nr 91,92

ZUE złożyło najkorzystniejszą ofertę w przetargu na projekt i wykonanie robót w stacjach Munina i Żurawica w ramach zadania pn.: "Modernizacja linii kolejowej nr 91 Kraków Główny Osobowy - Medyka i nr 92 Przemyśl - Medyka, odcinek Rzeszów - Granica Państwa", podała spółka. Wartość oferty wynosi 28,8 mln zł brutto.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Koleje Mazowieckie)

"Zarząd ZUE S.A. z siedzibą w Krakowie, informuje, iż w dniu 24 czerwca 2020 r. spółka powzięła informację o wyborze złożonej przez spółkę oferty jako najkorzystniejszej w postępowaniu przetargowym na zadanie pn. 'Zaprojektowanie i wykonanie robót w stacjach Munina i Żurawica w ramach zadania pn.: 'Modernizacja linii kolejowej nr 91 Kraków Główny Osobowy - Medyka i nr 92 Przemyśl - Medyka, odcinek Rzeszów - Granica Państwa'" - czytamy w komunikacie.

Wartość netto złożonej przez spółkę oferty: 23,4 mln zł, podano także.

Głównym przedmiotem działalności grupy kapitałowej ZUE jest projektowanie oraz realizacja, w formule generalnego wykonawstwa, kompleksowych usług budowy i modernizacji linii tramwajowych oraz kolejowych, wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Spółka jest notowana na GPW od 2010 r. Skonsolidowane przychody ZUE wyniosły 996 mln zł w 2019 r.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz