Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

ZUS wycofał żądanie wypłaty 24,2 mln zł od Comarchu

0
Podziel się:

Comarch otrzymał od banku CaixaBank, oddział w Polsce, informację o wpłynięciu oświadczenia od Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) o cofnięciu żądania wypłaty kwoty 24,2 mln zł, wynika z komunikatu Comarchu.

ZUS wycofał żądanie wypłaty 24,2 mln zł od Comarchu

"W nawiązaniu do raportu bieżącego nr RB-26-2019 z dnia 8 listopada 2019 r. o zawarciu w dniu 8 listopada 2019 r. pomiędzy ZUS a Comarch ugody w ramach postępowania pojednawczego, będącej realizacją porozumienia, o którym spółka informowała raportem bieżącym nr RB-24-2019 z dnia 27 sierpnia 2019 r., zarząd Comarch S.A. informuje, że w dniu 13 listopada 2019 roku otrzymał od banku CaixaBank S.A., oddział w Polsce, informację o wpłynięciu oświadczenia od ZUS o cofnięciu ww. żądania zapłaty" - czytamy w komunikacie.

W ub. tygodniu Comarch poinformował, że zawarł ugodę z ZUS w ramach postępowania pojednawczego dotyczącego umowy na świadczenie usług utrzymania Kompleksowego Systemu Informatycznego KSI ZUS.

Comarch S.A. specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu oraz integracji zaawansowanych systemów informatycznych, narzędzi programistycznych, narzędzi i infrastruktur sieciowych. Spółka jest notowana na GPW od 1999 r. Jej skonsolidowane przychody wyniosły 1 369,62 mln zł w 2018 r.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)