Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

100 mln zł na program "Moja woda" od lipca. Kto pierwszy, ten lepszy

Od początku lipca za pośrednictwem wojewódzkich funduszy ochrony środowiska będzie można postulować o dotacje z programu "Moja woda". - Program zakłada możliwość kwalifikowania kosztów już od 1 czerwca. To znaczy, że jeśli nasza instalacja zacznie być budowana w czerwcu, a zostanie oddana do użytku w lipcu, to taką dokumentację będzie można złożyć do wojewódzkiego funduszu ochrony środowiska i uzyskać dotację do 5 tys. zł, 80 proc. kosztów kwalifikowanych takiej inwestycji może być zrefundowanych - tłumaczył Michał Kurtyka, minister klimatu, w programie "Money. To się liczy". - Środki są bardzo znaczące, ale biorąc pod uwagę zainteresowanie programem, musimy mieć świadomość, że będą dostępne dla tych, którzy będą jako pierwsi składali wnioski - dodał.

0
0
185
Podziel się
Komentarze (185)
zobacz więcej komentarzy (185)
KOMENTARZE
(185)
Dzialkowiec
2 lata temu
Znowu propaganda wyborcza......odradzam oczko wodne, pierwszy etap należy do łatwych,ale pielęgnacja jest bardzo czasochłonna i kosztowna,podkreślam kosztowna.mam działkę i oczko od wielu lat, ale poza tym ze cieszę sie ze przychodzą ptaki to jestem udręczona aktualnie glonami nitkowymi.Wszystko drogie, rośliny, środki chemiczne które w ostateczności trzeba zastosować.Pan Prezydent mysle ze nie wie co to za ciężka praca ze odrobine przyjemności.Posadzic za te pieniądze drzewa......oczyścić stawy itd
Szukajcie w s...
2 lata temu
Starości będą przejmować posesje? W artykule 217 ust. 13 polskie prawo wodne przyznaje Skarbowi Państwa prawo pierwokupu gruntów pod stojącymi wodami śródlądowymi. Przy czym nie chodzi tu jedynie o jeziora etc., ale również o „wody znajdujące się w zagłębieniach terenu powstałych na skutek działalności człowieka niebędących stawami”. Innymi słowy: każdy kto posiada oczko wodne, stawik, basen, czy sadzawkę, chcąc sprzedać posesję będzie najpierw musiał zapytać starosty, czy chce ją kupić. Za jakich rządów powstał ten zapis? To oczywiście pomysł neosanacyjnego Prawa i Sprawiedliwości z 2017 roku.
jaki to progr...
2 lata temu
a co to za program ?
Robson
2 lata temu
Ja już nie mam wrażenia, ja jestem pewien, że piszący komentarze albo maja mózg wielkości orzeszka, albo biorą kasę za pisanie tych bzdur. Powiedźcie łosie jaki program stworzył hołdowany przez was rząd popsl. Kasa szła do najbogatszych cwaniaków, teraz otrzymują zwykli ludzie. To jest następny dobry program, a wy tylko narzekać potraficie
JA AN
2 lata temu
Bardzo ważna wiadomość dla Rady Ministrów: - jedynym skutecznym sposobem zatrzymania i utrzymania wody jest całkowita likwidacja wszelkich danin podatkowych dotychczas ponoszonych przez właścicieli gruntów - wszystkich gruntów; - proponuję wdrożenie zasady: każdy grunt zalany wodą - zwolniony od podatku!!! O szczegółach mogę rozmawiać z każdym. Tymczasem - sucho pozdrawiam.
...
Następna strona