Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

12 listopada dniem wolnym. Czy sklepy będą otwarte?

0
Podziel się:

12 listopada będzie dniem wolnym od pracy. Część sieci sklepów już zapowiedziała, że będzie tego dnia nieczynna, ale w kilku miejscach będziemy mogli zrobić zakupy.

12 listopada dniem wolnym. Czy sklepy będą otwarte?
12 listopada dniem wolnym. Czy sklepy będą otwarte? (East News)

12 listopada – które sklepy będą nieczynne?

Zamknięcie swoich sklepów 12 listopada zapowiedział już Lidl. - Firma Lidl Polska zadecydowała, że sklepy Lidl będą zamknięte w dniu 12 listopada. Dodatkowy dzień pozwoli wszystkim naszym pracownikom lepiej uczcić setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości – czytamy w oficjalnym komunikacie.

12 listopada nieczynne będą także markety sieci Tesco. Zamknięcie tych sklepów zapowiedziano już we wtorek.

W poniedziałek 12 listopada nie zrobimy zakupów także w sieci sklepów Netto. - Poinformowaliśmy pracowników, że nasze sklepy będą zamknięte w poniedziałek. Pracownicy otrzymali także informacje dotyczące miesięcznej normy godzin pracy i zostali poproszeni o dostosowanie grafików do nowych przepisów – powiedziała Mariola Skolimowska z biura prasowego sieci.

Wiadomo też, że 12 listopada będą zamknięte takie sklepy jak E.Leclerc, Polomarket, Ikea oraz hipermarkety sieci Carrefour. Nie ma jeszcze oficjalnej informacji ze sklepów Biedronka, Kaufland, Auchan, Dino i Pepco, ale wszystko wskazuje na to, że i one 12 listopada będą nieczynne.

12 listopada nieczynne będą także galerie handlowe w całej Polsce.

12 listopada – gdzie zrobimy zakupy?

Włodarze Żabki zapowiedzieli, że otwarcie sklepów w poniedziałek 12 listopada będzie zależało od właścicieli placówek. - Franczyzobiorcy mogą skorzystać z wyłączeń zawartych w Ustawie o ograniczeniu handlu w niedziele i święta oraz w niektóre inne dni, w szczególności z wyłączenia dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż we własnym zakresie. Decyzję o godzinach otwarcia sklepów podejmą sami franczyzobiorcy, a informacje będą dostępne w poszczególnych placówkach – można przeczytać w oficjalnym komunikacie.

W podobnej sytuacji pozostawiono właścicieli placówek Carrefour Express – też sami będą decydować o godzinach otwarcia sklepów w poniedziałek 12 listopada.

12 listopada otwarte będą sklepy na dworcach kolejowych, lotniskach, stacjach benzynowych, cukiernie, piekarnie, placówki pocztowe oraz sklepy z tytoniem i biletami na komunikację miejską.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)