Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

22 miliardy euro dla firm. KE zatwierdziła polski program wsparcia przedsiębiorców

17
Podziel się

Komisja Europejska zatwierdziła w piątek wart 22 miliardy euro rządowy program, który ma wesprzeć przedsiębiorstwa w związku kryzysem wywołanym przez pandemię koronawirusa. Chodzi o system pożyczek, gwarancji i poręczeń.

22 miliardy euro dla firm. KE zatwierdziła polski program wsparcia przedsiębiorców
(East News, -)
bErgtItN

- Ten wart 22 miliardy euro program gwarancyjny pomoże polskim firmom dotkniętym obecnym kryzysem koronawirusa w pokryciu bezpośrednich potrzeb dotyczących kapitału obrotowego i potrzeb inwestycyjnych, by mogły kontynuować działania w tych trudnych czasach — napisała w oświadczeniu wiceszefowa KE Margrethe Vestager, o czym informuje PAP.

Urzędnicy w Brukseli uznali, że założenia programu są zgodne z tymczasowymi ramami pomocy państwa, przyjętymi niedawno przez Komisję Europejską.

bErgtItP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Obejrzyj i dowiedz się, jak chronić się przed koronawirusem
bErgtIuq
przedsiębiorcy
gospodarka
KOMENTARZE
(17)
Fred
rok temu
Ah już myślałem że POKO na jesień powie że PiS doprowadził do katastrofy gospodarczej a my to wszystko posprzątamy. Eh szkoda
Fakty
rok temu
Żebyśmy się musieli jakiś biurokratów z Belgi pytać, dla mnie to kpina
Habdlowiec
rok temu
Czemu nie piszą o szczegółach ustaleń? Tarcza antykryzysowa też miała być zbawieniem dla firm, a w praktyce zwolniłem 40% zespołu z powodu braku środków na zapewnienie im etatów
bErgtIur
semita
rok temu
Skąd POKO, KOD i partie RAZEM, SLD i inne będą miały duży zastrzyk gotówki? Ktoś wie?
były żołnierz
rok temu
Witam wszystkich. Jak czytam i słucham jak peło ma problem ze wszystkim począwszy od 500+ itd itd itd .nawet do wyborów korespondencyjnych .Tylko jeden z peło nie ma problemu z kopertami że będą za duże i za grube wiecie o kim mowa. A tak w ogóle to w innych państwach są wybory korespondencyjne i żadna opozycja nie kwiczy jak w Polsce.