Notowania

Airly wśród nominowanych w kategorii "Firma Roku"

Zła jakość powietrza negatywnie wpływa na zdrowie, dlatego Airly bada jego stan. I udostępnia dane dotyczące jakości powietrza na swojej platformie. Firma stworzyła najgęstszą sieć monitorującą jakość powietrza w Polsce.

Podziel się
(East News)
(Fot: Tomasz Kawka)

Airly znalazła się na liście nominowanych do Nagrody gospodarczej Money.pl w kategorii Firma Roku za działalność na rzecz informacji o stanie jakości powietrza. Spółka w ciągu niespełna dwóch lat istnienia, dzięki współpracy z wieloma firmami, stworzyła najgęstszą sieć monitorującą jakość powietrza. Jej czujniki są zlokalizowane w ponad 2 tys. miejsc.

Czujniki Airly to niewielkie urządzenia, które mierzą poziom zanieczyszczenia powierza na zewnątrz. Sensory odczytują w czasie rzeczywistym serię parametrów na temat aktualnego powietrza w lokalizacji, w której są umieszczone.

Dzięki dostępowi do internetowej platformy oraz aplikacjom na smartfony każdy za darmo może sprawdzić stan powietrza w Polsce oraz jego prognozę.

Każdy może też sprawdzić dane z państwowych stacji zamontowanych na terenie Polski i za granicą. Platforma działa dzięki inteligentnemu systemowi monitorowania jakości powietrza.

Misją firmy jest zwiększenie świadomości wśród ludzi na temat powietrza, którym oddychają.

Zwycięzców poznamy podczas Gali finałowej Nagrody Money.pl 22 maja , która odbędzie się w ramach Kongresu Impact'19 organizowanego w dniach 21-22.05.2019 w Krakowie!

+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące