Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Antyszczepionkowcy atakują baristów. "Zorganizowane grupy"

- Przepisy, które obowiązują, są bardzo dziwne. Jeśli zajętych jest ponad 30 proc. miejsc, to wtedy trzeba żądać okazania certyfikatów covidowych. Do tego się stosujemy, ale reakcje klientów są bardzo różne – mówił w programie "Money. To się Liczy" Adam Ringer, prezes Green Cafe Nero. Jak mówił, niektórzy klienci reagują agresją. Na porządku dziennym jest hejt w mediach społecznościowych, ale dochodzi też do przypadków fizycznej agresji wobec pracowników. - Dochodzi nawet do zorganizowanych akcji grup próbujących zakłócić pracę. Niedawno w Krakowie grupa otoczyła baristów, zaczęła krzyczeć, interweniować musiała policja – dodał.

0
0
8
Podziel się
Komentarze (8)
zobacz więcej komentarzy (8)
KOMENTARZE
(8)
Macieyesky
4 miesiące temu
Jak mam się zgodzić na szczypawke, skoro lekarze i pielęgniarki czyli osoby najbardziej kompetentne nie chcą tego robić a posłowie, senatorowie wręcz odmawiają w udziału w eksperymencie !!! Czy to nikogo nie dziwi ?!?!?! Bo mnie bardzo !!!
Katon
4 miesiące temu
I o to PiSowi chodziło. Kolejny podział w narodzie. Kłóćcie się między sobą a my będziemy kroić ile się da.
Dr minio
4 miesiące temu
A tożto ksiundz przy krzcinach pokropił wodą i jeszcze Pisowsy antyszczpionkowcy mówili że figurkę św Boboli umieścili w sejmie co chroni przez chorobami złemi i też nie starczy?, zazstrzyk trzeba ?
Kik
4 miesiące temu
Zaszczepieni jako chodzące mutanty powinny mieć osobnej sale, by nie zarażać zdrowych ludzi !
NVX
4 miesiące temu
Antyszczepionkowcom powinno się robić raz w tygodniu ścieżki zdrowia na komendach.