Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
polityka
05.12.2019 14:38

Artur Soboń trafił do resortu Sasina. Potwierdziły się informacje money.pl

Artur Soboń zajmie się finansowaniem rozwoju państwa w nowym Ministerstwie Aktywów Państwowych. Poinformował o tym sam polityk, czym potwierdził informacje money.pl o wewnątrzrządowym transferze.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP)
Artur Soboń (Fot: Artur Reszko)

"Sekretarz Stanu w Ministerstwie Aktywów Państwowych i pełnomocnik rządu ds. instrumentów finansowania rozwoju gospodarczego państwa" - napisał na Twitterze Artur Soboń pod zdjęciem z premierem Mateusz Morawieckim.

Tym samym polityk potwierdził nasze informacje sprzed tygodnia. Informowaliśmy wówczas, że Soboń, do niedawna sekretarz w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, a ostatnio w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej, znów zmieni biuro.

Artur Soboń na poprzednim stanowisku zajmował się przede wszystkim budownictwem - programem "Mieszkanie +" oraz przeprowadzeniem uwłaszczenia Polaków po likwidacji użytkowania wieczystego.

60 tys. zł zarabia prezes spółdzielni mieszkaniowej. Wiceminister: To patologia

Polityk pochodzi ze Świdnika - pracował też w tamtejszym urzędzie miejskim, w tym na stanowisku sekretarza miasta. Był również radnym Sejmiku Województwa Lubelskiego. W 2015 r. został posłem i wszedł do ogólnopolskiej polityki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: polityka, rząd, rozwój, artur soboń
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
05-12-2019

jeszcze normalnyCo się czepiacie.Przecież obiecywali przede wszystkim 500+. 500+ na dzieci, 500+mieszkań, 500+ samochodów elektrycznych, 500+metrów dróg, sztandarowe … Czytaj całość

05-12-2019

jerzyPrzeciez toto do gminy sie nie nadaje........

05-12-2019

lukTo dopiero kariera. Bardzo wysokoie kompetencje nabyte w powiecie.

Rozwiń komentarze (118)