Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Artur Soboń trafił do resortu Sasina. Potwierdziły się informacje money.pl

118
Podziel się:

Artur Soboń zajmie się finansowaniem rozwoju państwa w nowym Ministerstwie Aktywów Państwowych. Poinformował o tym sam polityk, czym potwierdził informacje money.pl o wewnątrzrządowym transferze.

Artur Soboń
Artur Soboń (PAP, Artur Reszko)
bEEqwIet

"Sekretarz Stanu w Ministerstwie Aktywów Państwowych i pełnomocnik rządu ds. instrumentów finansowania rozwoju gospodarczego państwa" - napisał na Twitterze Artur Soboń pod zdjęciem z premierem Mateusz Morawieckim.

Tym samym polityk potwierdził nasze informacje sprzed tygodnia. Informowaliśmy wówczas, że Soboń, do niedawna sekretarz w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, a ostatnio w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej, znów zmieni biuro.

bEEqwIev

Artur Soboń na poprzednim stanowisku zajmował się przede wszystkim budownictwem - programem "Mieszkanie +" oraz przeprowadzeniem uwłaszczenia Polaków po likwidacji użytkowania wieczystego.

Zobacz także: 60 tys. zł zarabia prezes spółdzielni mieszkaniowej. Wiceminister: To patologia

Polityk pochodzi ze Świdnika - pracował też w tamtejszym urzędzie miejskim, w tym na stanowisku sekretarza miasta. Był również radnym Sejmiku Województwa Lubelskiego. W 2015 r. został posłem i wszedł do ogólnopolskiej polityki.

bEEqwIeB

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEEqwIeW
polityka
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(118)
ser
2 lata temu
Czym głupszy, tym lepszy.
Oj
2 lata temu
Człowiek który ponosi sukces za sukcesem, a zaczął od Mieszkania +. Czekamy na kolejne poniesione sukcesy.
##
2 lata temu
Nomenklatura się uwłaszcza. Slr to już było, tak dla przypomnienia sklerotykom i ciemnocie.
bEEqwIeX
jola
2 lata temu
Każdy gdzieś zaczynał, Tysk na kominach zaczynał, Schetyno we wrocławi a lechu specjalista od sróbokreta i jak daleko zaszedł tak że nie wytykajcie że zaczynał w powiecie
ja
2 lata temu
państwowe instytucje i spółki dają możliwości wypływu kasy - ciepłe posadki i wysokie zarobki dla rodziny i kolesi, odprawy, nagrody, ustawiane przetargi, sponsorowanie, fundacje, dotacje itp. Dla ratowania miejsc pracy marnuje się publiczne pieniądze i ciągle dokłada do przynoszących straty firm. Tak m.in. robi się z kopalniami kosztem spółek energetycznych, w których mamy udziały przez OFE. Dlatego takie spółki są wysoce ryzykowne i mało dochodowe. Słyszeliście o ksi ążce pt. Jak stwozryć system transakcyjny do inwestowania na giełdize? Niedawno opisany w niej system uchronił przed ostatnimi spadkami.
...
Następna strona