Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Aukcja w Janowie Podlaskim. "Ataki na stadninę są polityczne"

- Nikt w Europie nie odważył się na organizowanie czempionatów czy aukcji. Cieszę się, że nam udało się to zrobić - mówi w programie "Money. To się liczy" minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski. Jak dodawał, jest bardzo zadowolony z wyników aukcji, szczególnie że ze sprzedaży jednej klaczy za ponad 1,2 mln euro. - Niektórzy porównują to do sprzedaży klaczy za 1,4 mln euro z 2015 roku, ale przychód w tym roku był wyższy - mówił Ardanowski. Jako argument podawał 15 proc. prowizji, które trzeba było zapłacić przed 5 laty firmie zewnętrznej oraz zmianie kursu euro. Minister rolnictwa odniósł się również do sugestii posłanek opozycji, że stadnina w Janowie Podlaskim jest w kryzysie. - To ataki polityczne po to, żeby obniżyć cenę dla handlarzy - puentuje Jan Krzysztof Ardanowski.

0
0
73
Podziel się
Komentarze (73)
zobacz więcej komentarzy (73)
KOMENTARZE
(73)
Zbyszek
2 lata temu
Władze stadniny myślą ,że turysci przyjeżdżają tylko budynki oglądać i to pożal się Boże niby muzeum w szopie . Ludzie od lat do koni przyjeżdżają . Janów bez koni to tylko wioska zwykła , tereny mocno przeciętne niech to dotrze do mózgów władz . Zamknięta brama ,że niby koronawirus ,że niby ochrona pracowników a prawda taka że koni oglądać nie dają. Wydaliśmy ponad 200 zł a koni nie widzieliśmy . Restauracja nowa i praktycznie pusta , wcześniej miejsc wolnych praktycznie nie było . Szkoda tylko Pani Basi bo wszystko smaczne jak zawsze .
IHahaha
2 lata temu
Brak odpowiedzialności urzędniczej do tego prowadzi, bo dyrektor to urzędnik tylko jakiś inny bo nietykalny. A kasę można robić na wszystkim, ten co teraz u Arabów w ZOO wiedział najlepiej jak wykorzystać stanowisko.
Normalny
2 lata temu
Standina w Janowie to przykład gospodarności PIS - tak właśnie będzie wyglądała Polska po ich rządach. Odbudowanie kraju po tej demolce zajmie kilka pokoleń :(
timek
2 lata temu
Za samo zniszczenie stadniny w Janowie minister powinien wylecieć dawno.
zbyszek
2 lata temu
Ataki polityczne? Typowe myślenie komunistyczne, bo jak ktoś śmiał skrytykować sekretarza PZPR , to od razu gadali, że atakuje partię. Jak ktoś krytykuje syf, który zrobili z dawniejszej chluby naszego kraju, to też mu zarzucają, że atakuje partię. Ciekawa paralela.
...
Następna strona