Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Będzie więcej fotoradarów. Przetargi na nowe urządzania dla 18 miast

Nowe fotoradary zostaną zamontowane na skrzyżowaniach m.in. w Białymstoku, Płocku, Katowicach, Kielcach, Szczecinie i Nowym Sączu. - Powinniśmy być wszyscy zadowoleni z tego, że rozwija się sieć nadzoru nad ruchem drogowym, ponieważ w ten sposób dbamy o bezpieczeństwo obywateli. Ta optyka często się zmienia w zależności od momentu, w jakim się znajdziemy. Zgłasza się do nas coraz więcej osób i instytucji samorządowych, które proszą o instalację takich urządzeń – mówiła w programie "Money. To się liczy" dr Karolina Wieczorek, zastępca Głównego Inspektora Transportu Drogowego. Jak dodała, łącznie w Polsce przybędzie w najbliższym czasie ponad 300 fotoradarów.

0
0
7
Podziel się
Komentarze (7)
zobacz więcej komentarzy (7)
KOMENTARZE
(7)
szkot
12 miesięcy temu
Co ta młoda kobieta (w stopniu generała sic.) wygaduje? Nie może po prostu powiedzieć, że trzeba łatać dziurę budżetową. Prywatne osoby proszą o instalację fotoradaru - no bez jaj....
Miły
rok temu
Państwo w dramatycznej sytuacji i potrzeba wisiorki na rozdawnictwo bo wybory pójdą bokiem.
Alright mate
rok temu
Pani nadispektor powiedziała " zglaszają sie do nas instytucje lub osoby prywatne"... Jakim specjalistą od ruchu drogowego oraz oszacowania ryzyka, odpowiedniej prędkości w danym miejscu jest osoba prywatna, ksiądz czy nauczycielka?Jakie pomiary wykonali?Jakie statystyki prowadzili? Taka samowolka,aaaa rozumiem.
Alright mate
rok temu
Dlaczego nowe fotoradary się instaluje?To proste,aby kasę do budżetu nabijać. W wielu miejscach Europy nawet na małej prędkości przejazdowej w mieście radary były skrytykowane nie tlko przez Policję a również przez pewne organizacje ruchu drogowego. Kasa, kasa, kasa. Cash cows z języka angielskiego to dojne krowy.
O co chodzi?
rok temu
Kilka lat temu fotoradary były masowo likwidowane, teraz są zakładane.