Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
CHE
|

Biedronka. Kwiecień okazją do zakupów w promocyjnych cenach

1
Podziel się

Tańsze zakupy z kartą "Moja Biedronka" to pomysł sieci na pierwszą wiosenną promocję. Akcja na podobnych zasadach odbyła się już lutym i cieszyła się dużym zainteresowaniem - chwalą się przedstawiciele marki.

Biedronka. Kwiecień okazją do zakupów w promocyjnych cenach
Biedronka. Za zakupy z kartą sieci otrzymamy voucher (Getty Images)
bEiRByrp

"Codziennie zyskuję więcej z kartą Moja Biedronka" to akcja promocyjna, dzięki której tylko w lutym tego roku Biedronka wydała klientom prawie 19 milionów voucherów na kolejne zakupy.

Sukces akcji wpłynął na decyzję sieci o powtórzeniu promocji już w kwietniu. Zasady udziału są banalnie proste.

Za zakupy kartą Moja Biedronka na minimum 99 zł otrzymamy voucher na 15 zł przy kolejnych zakupach - przy zakupach za co najmniej 69 zł otrzymamy voucher na 5 zł.

bEiRByrr

Vouchery można wykorzystać w ciągu dwóch dni handlowych od momentu ich otrzymania. Oferta obowiązuje od 1 do 30 kwietnia br., a z promocji można skorzystać maksymalnie raz dziennie.

"W lutowej akcji Codziennie zyskuję więcej aż 4 miliony klientów kupujących z kartą Moja Biedronka odebrało prawie 19 milionów voucherów na łączną kwotę ponad 100 milionów złotych. W odpowiedzi na tak pozytywny odbiór postanowiliśmy powtórzyć tę akcję" - tłumaczy Dorota Wrotek-Gut, dyrektor ds. komunikacji marketingowej w sieci Biedronka.

Zobacz także: Handlowcy postulują zniesienie zakazu handlu w niedziele w czasie pandemii i 90 dni po
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEiRByrS
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(1)
Nicki nick
3 miesiące temu
Już zrobiłem - sok pomarańczowy Riviva wygląda jak zabrudzona na żółto woda (bardzo sugestywny kolor - tylko brakuje żeby był ciepły) a smak hmmm... musiałem popić wódą aby wypalić niesmak jaki pozostawił.