Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Biznes byłej minister przyspiesza. Streżyńska zapowiada międzynarodową ekspansję

62
Podziel się

Stworzona przez spółkę Anny Streżyńskiej platforma CarrotSpot nie tylko dostaje dotacje na rozwój, ale ma również pierwszych klientów. Samych użytkowników można liczyć już w tysiącach.

Anna Streżyńska jest jednym z dwóch głównych udziałowców w MC2 Innovations
Anna Streżyńska jest jednym z dwóch głównych udziałowców w MC2 Innovations (East News, Grzegorz Krzyzewski/REPORTER)
bDzBZPrF

- Obecnie z platformy korzysta blisko 10 tys. pracowników i aktywnie pracujemy nad poszerzeniem tej bazy – wielu klientów jest w trakcie pilotaży przed wdrożeniem na dużą skalę. Tempo pozyskiwania jest zadowalające, choć nie ukrywamy, że mamy apetyt na więcej — proces decyzyjny w wielu firmach jest jednak bardzo długi i czasem musimy się uzbroić w cierpliwość – przyznaje w rozmowie z "Pulsem Biznesu” była minister cyfryzacji.

Sama platforma CarrotSpot, o której informowaliśmy w money,pl, jest produktem spółki MC2 Innovations. Spółka początkowo kierowała swoją uwagę na blockchain, ale w pewnym momencie postawiła na platformę, którą pracodawcy mogą motywować pracowników.

bDzBZPrH

- Kolejny ważny cel platformy to zwiększenie atrakcyjności pracodawcy i jego konkurencyjności na rynku pracy. Na naszej platformie pojawią się zupełnie niezwykłe świadczenia, niebędące ani nagrodami, ani benefitami — dodaje na łamach „PB” Streżyńska i zapewnia, że rozwiązanie wykroczy poza Polskę. Na mapie pierwsze są Berlin, Zjednoczone Królestwo, USA i Izrael.

Zobacz także: Oglądaj też: Po sukcesie Wisły Kraków na platformę Beesfund zgłosiło się ponad 20 klubów sportowych

Platforma CarrotSpot powstaje m.in. ze środków pozyskanych w ramach crowdfuningu oraz 1,6 mln zł dofinansowania z NCBR.

bDzBZPrN

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bDzBZPsi
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(62)
niestety
2 lata temu
artykuł o niczym - nic nie wyjaśnia
Piotr
2 lata temu
Czary, mary - a klienci to pewnie pracownicy spółek państwowych? Czy nie jest tak, że jednak kiedyś politycy kradli z pewną finezją i dyskrecją, a teraz to na chama?
3lancer
2 lata temu
Tylko politycy potrafią tak wyczarować kasę z niczego.
bDzBZPsj
nick
2 lata temu
nic z tego nie zrozumiałem, co to za firma czym się zajmuje, coś produkuje, sprzedaje, doradza, reklamuje, czy tylko dotacje pobiera ???
antyfun
2 lata temu
czyli lipa ..działalność z dotacji
...
Następna strona