Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Branża konopi w Polsce. Kto może w niej znaleźć pracę?

Prof. Tomasz Stuczyński, członek zarządu firmy Green Zebras, opowiedział w programie Money.pl jakich pracowników poszukuje branża konopna w Polsce. Wymienił przy tym szereg zarówno kompetencji, jak i specjalizacji, które są pożądane w tym sektorze gospodarki, który coraz szybciej rozwija się w naszym kraju.

0
0
13
Podziel się
Komentarze (13)
zobacz więcej komentarzy (13)
KOMENTARZE
(13)
Nic dobrego
11 godz. temu
Palenie marihuany prowadzi do uzależnienia psychicznego. I dopiero zaczynają się problemy. Każde uzależnienie to niewola.
Witek
19 godz. temu
Palę czasami i popijam bo w tym kraju nie da bez używek funkcjonować. Rządy które walczą z własnym narodem i okradają nas,tak jest od 1989 roku ,patologia postsolidarnościowa.
Gnoom
21 godz. temu
Przez te obsiane pola nie można normalnie hodować, trzeba szukać nowych miejscówek, bo inaczej masz wszystko zapylone, zamiast normalnych bobów to masz kupę ziaren.
zielony
23 godz. temu
Konopie podobno są też bardzo dobrą pożywką dla owadów. Można by karmić nimi owady które już wkrótce będą trafiać do naszych potraw.
Tadeusz
24 godz. temu
W Polsce przemysł lniarski i konopi był rozwinięty na wysokim poziomie.Jak nap.roszarnia w Sępopolu ,Szczytnie na Mazurach.Są z rujnowane i nikt za to nie odpowiedział karnie.Takie mieliśmy i mamy gospodarzy w Polsce