Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac. Martyna Kośka
|
aktualizacja

Były minister transportu Sławomir N. zatrzymany

16
Podziel się:

Były minister transportu Sławomir N. został zatrzymany w związku z podejrzeniem korupcji, kierowania zorganizowaną grupą przestępczą i prania brudnych pieniędzy. Wraz z b. ministrem zatrzymany został Dariusz Z., b. dowódca JW "GROM" praz gdański bizneman Jacek P.

Były szef Ministerstwa Infrastruktury został zatrzymany
Były szef Ministerstwa Infrastruktury został zatrzymany (East News)

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego z Delegatury w Gdańsku zatrzymali trzy osoby podejrzane o korupcję oraz działanie w ramach zorganizowanej grupy przestępczej.

Jak informuje CBA, wśród zatrzymanych są: Sławomir N., były poseł na Sejm RP, były minister transportu, były szef ukraińskiej Państwowej Służby Dróg Samochodowych (Ukravtodor), Dariusz Z., były dowódca JW „GROM” i przedsiębiorca z Gdańska Jacek P.

Zatrzymani zostaną doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszą zarzuty. Śledztwo dotyczy podejrzenia działań korupcyjnych oraz udziału w zorganizowanej grupie przestępczej.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(16)
Pan
3 lata temu
Brawo .zacznijcie sie zagryzac!!Wyciagajcie te teczki na siebie
gogo
3 lata temu
Ciekaw jestem jakie wyjaśnienia i usprawiedliwienia znajdzie dla swego idola od respiratorow pis oj bedzie ciekawie.
Obiektywny
3 lata temu
On będzie w takim gronie zacnych ludzi, że, k..., nikogo to nie ruszy. O tym ci mówię. Nikogo to nie ruszy. Nasz elektorat, ten antypisowski, uzna, że to jest k... atak PiS-u, żeby go zabić
Mac208
3 lata temu
Mafia ukraińska w Polsce, Mafia polska w Ukrainie, współpraca gospodarcza wchodzi na wyższy poziom
Gaszenie poża...
3 lata temu
Na przełomie lat 80 i 90 elyty wtłoczyły ludziom w bloku wschodnim do głów złudzenie, iż prawdziwą wolność przedstawia tylko demokracja POŚREDNIA tzn. wybór między szabrownikami X bądź Y, dodatkowo stojącymi ponad prawem, co faktycznie całkowicie wykrzywia życie społeczno-gospodarcze naszego obszaru cywilizacyjnego...