Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac. Przemysław Ciszak
|
aktualizacja

CBA zatrzymało pracowników Zakładów Chemicznych Police. Wpadł również biznesmen z Podkarpacia

220
Podziel się:

Zatrzymanym przedstawiono zarzuty korupcji menadżerskiej. Wszyscy przyznali się do winy.

Proceder narażał spółkę na straty wysokości 10 mln zł.
Proceder narażał spółkę na straty wysokości 10 mln zł. (WP.PL)

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało w sumie 3 osoby - podaje tvp.info. To dwaj pracownicy Zakładów Chemicznych Police i biznesmen z Podkarpacia.

Według śledczych korupcja na szczeblu w menadżerskim w Zakładach Chemicznych Police mogła narazić tę spółkę na straty wysokości 10 mln zł.

Biznesnen miał zostać zatrzymany w jego biurze w Jaśnie. Składał właśnie obietnicę udzielenia korzyści majątkowej pracownikom Polic. Namawiał do zawarcia niekorzystnego kontraktu na dostawę składników, niezbędnych do produkcji nawozów dla chemicznego potentata – poinformowało tvp.info CBA.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(220)
Jacek
4 lata temu
"Dobra zmiana " w Policach też się nie udała?
Obserwator ży...
4 lata temu
Drodzy Polacy Szanowni Państwo Niech nasza mądrość sprawi, że zawsze będziemy czujni nad powierzeniem władzy, aby spoczywała ona w rękach ludzi dbających w czynach o naszą Ojczycnę i o naród, a nie w deklaracjach. Mąż uzależniony od nałogów: alkoholik,seksoholik, hazardzista, zawsze będzie obiecywał, że z tym skończy, lecz uwierzy mu się wtedy, kiedy faktycznie zerwie z uzależnieniem. Jego deklaracje nic nie znaczą, jeśli ciągle trwa w swoich słabościach. Drodzy politycy/kandydaci - pamiętajcie, że potrzeby mamy wszyscy i tylko zapewnienie koniecznego minimum każdemu pozwoli nam żyć w ładzie i spokoju, a najważniejsza jest przyszłość naszych i Waszych dzieci. Nawet jeśli się ktoś nachapie teraz tyle, że wystarczy dzieciom i wnukom, to nic po tym majątku, jak nie będą mieli : > czym oddychać; > zdatnej wody do picia i skażoną ziemię, której plony będą ich zabijać. Przekroczyliśmy wszelkie normy ludzkiej godności i przyzwoitości. Kierujmy się przede wszystkim przyszłością naszych dzieci w znaczeniu ekologicznym, abyśmy nie pozostawili im "martwej przyszłości" !!!
nikkor
4 lata temu
PREZES- w tym kraju nie będzie dobrze jak się nie rozstrzela 70 tys złoczyńców , KTOŚ z boku - a co jak się tylu nie znajdzie , PREZES - nie szkodzi dobierze się z uczciwych .
wiw
4 lata temu
to oni robili średnią krajową w Polsce
zwykły Polak
4 lata temu
Afery Kaczyńskiego nie ma. To tylko marzenia tfu opozycji! Natomiast propozycja korupcyjna już jest przestępstwem!
...
Następna strona