Notowania

CBŚP wkroczyło do Zakładów Mięsnych Henryk Kania

Wiceprezes Zakładów Mięsnych Henryk Kania został zatrzymany przez CBŚP. Powodem miało być zawiadomienie do prokuratury złożone przez Alior Bank.

Podziel się
Dodaj komentarz
(CBŚP)
Wiceprezes Zakładów Mięsnych Henryk Kania miał zostać zatrzymany w sobotę. (Fot: CBŚP)

Grzegorz M., wiceprezes, a w latach 2014 - 2019 (do czerwca) prezes ZMHK, miał zostać zatrzymany w sobotę rano przez Centralne Biuro Śledcze Policji – nieoficjalnie dowiedział się "Puls Biznesu".

Sąd przychylił się do wniosku Prokuratury Regionalnej w Katowicach i zdecydował o aresztowaniu Grzegorza M. na trzy miesiące.

Jak wynika z informacji dziennika, zatrzymanie ma związek z zawiadomieniem, jakie do prokuratury złożył Alior Bank. Chodzi o osoby działające w imieniu ZM Henryk Kania, które miały przekazywać bankowi nierzetelne informacje, gdy spółka ubiegała się w Aliorze o przedłużenie finansowania.

CBŚP ani prokuratura na razie nie potwierdziły informacji o wkroczeniu do Zakładów Mięsnych Henryk Kania i aresztowaniu wiceprezesa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: henryk kania, alior bank, cbśp
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
09-09-2019

ObywatelA co z afera w KNF ? Cisza Zamiecione pod dywanik, zeby tylko wyborcy nie zobaczyli ze kradna i malwersuja Prokuratura dziala tylko na polecenie z … Czytaj całość

09-09-2019

murzyn114PIS wszystkim da radę i będzie socjalizm no młodzi na półkach tylko ocet coś wiem na ten temat jeśli nie wierzycie zapytaj dziadka babcię lub rodzica

09-09-2019

precz z socjalizmemteraz zakład pis przejmie i wyprodukuje kiełbase 500 plus wyborczą na nierobów

Rozwiń komentarze (122)