Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Chciał inwestować w Widzew Łódź. Stracił za to pracę

Murapol, znany polski developer, miał w 2018 roku przejąć kontrolny pakiet akcji Widzewa Łódź. Firma dość niespodziewanie zrezygnowała z tego zakupu. Inicjatorem transakcji był Michał Sapota, który wkrótce potem przestał być wiceprezesem Widzewa i prezesem Murapolu. Czy to była jego największa porażka?

19-11-2019
Tagi:
0
0
12
Podziel się
Komentarze (12)
zobacz więcej komentarzy (12)
KOMENTARZE
(12)
P9lak
3 lata temu
A nie za alkohol ?
P9lak
3 lata temu
A nie za alkohol ?
Chciałbym żeb...
3 lata temu
piłka nożna i wszystko z nią związane zniknęło ze świata raz na zawsze.
ja
3 lata temu
przy zakupie mieszkania potrzeba rozsądku i przydaje się kalkulator dla chłodnej kalkulacji żeby nie przepłacić. Najbezpieczniej kupić za gotówkę, ale można też i na kredyt. Wszystko zależy od ceny i lokalizacji. Ważna jest relacja między cenami najmu, a ceną nieruchomości. Ludzie często przepłacają, a potem płaczą, że mają wysokie raty. Jak nie przepłacić? Przeczytajcie sobie ksiazke „Emeryt.ura nie jest Ci potrz.ebna” Jest o zarządzaniu pieniędzmi, by ludzie zobaczyli jak można budować swój majątek dzięki m.in. inwestowaniu w nieruchomości, ale tez jak osiągnąć wolność finansową.
koń
3 lata temu
ile kosztuje taki wywiad? Dziennikarka piękna kobieta ale profesjonalistka chyba słaba skoro zajmuję się promocją innych. A Sapota zapomniał wspomnieć że przed Widzewem próbował przejąć Podbeskidzie, w obu miastach Bielsku i Łodzi go przejrzeli i wykopali.