Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Czarnogóra prosi UE o pomoc. Chodzi o gigantyczny kredyt

Jakov Milatović, minister gospodarki Czarnogóry o problemach kraju z wielkim kredytem na budowę autostrady w chińskim banku, odbudowie turystyki po epidemii COVID-19 oraz drodze Czarnogóry do przystąpienia do UE.

KOMENTARZE
(6)
Grzegorz
2 lata temu
Byłem z rodziną w Czarnogórze w 2020 roku. Totalne pustki. Na starówce w Budwie w pewnym momencie byliśmy kompletnie sami, właściciele sklepów siedzieli smętnie przed swoimi lokalami. Na murach twierdzy nie było nikogo, można było robić zdjęcia w dowolnym kierunku bez obawy, że ktoś obcy pojawi się w kadrze. Olbrzymie straty, jakie ponieśli wówczas Czarnogórcy dały im do myślenia i w tym roku nie zamknęli się tak jak reszta Europy (z wyjątkiem Albanii i Macedonii). To jest mały i piękny kraj i ludzie tam dobrze wiedzą, że jeśli nie będą mądrze zarządzać swoim państwem, to je stracą. Odwrotnie niż u nas, gdzie megalomania starych dziadków u władzy spycha nas w gospodarcze średniowiecze, a nawet komunizm.
Marek
2 lata temu
Jak ja zazdroszcze Czarnogorcom w tym momencie, minister gospodarki w wieku 35 lat, nie tak jak u nas stare dziadki, najwidoczniej ich kraj przebudzil sie z glupoty i zaczeli wybierac odpowiednich ludzi na odpowiednie miejsca. Niestety chyba nie dozyje momentu kiedy w Polsce wyborcy kopna w du.. te stare dziadki ktore caly czas siedza w sejmie i senacie od 30 lat, a jedynym ich celem jest posiadanie stolkow i przekrety a nie rozwoj kraju.
podatnik
2 lata temu
I tak wygląda koniec Czarnogóry republiki przemytniczej, która wszystko co mogła sprzedała Rosjanom i tak została wydmuszką!
kaja
2 lata temu
Nikt tam masek nie nosi, tylko pod broda albo w ogole. Czyli co wolno wojewodzie to nie tobie s......
domel1977
2 lata temu
Bardzo miło było by jak by wypowiedz była tłumaczona. Nie każdy biegle posługuje się językiem angielskim.