Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Dom modułowy gotowy w 3 dni. Sprawdzamy, ile kosztuje budowa

Modułowe domy powstają w całej Polsce. Wielu mieszkańców miast uważa, że to świetna alternatywa dla mieszkania w bloku. – To budowa jak z klocków – mówi Andrzej Dec, prezes firmy Moduo Fabryka Domów. Sam mieszka w takim domu, dlatego odwiedził go Jacek Gratkiewicz z programem "Pomysł na dom". Jeden moduł stanowi jeden pokój, można je łączyć i rozbudowywać, gdy rodzina się powiększy. Domy modułowe produkowane są w halach, a prefabrykaty dowożone są do inwestora na działkę. Budowa takiego domu trwa zdecydowanie szybciej niż tradycyjnego, zajmuje od 1 do 3 dni. Jednak jak wygląda ten proces? Wyjaśniamy. Przybliżamy też koszty budowy domu modułowego. Zapraszamy na kolejny odcinek programu "Pomysł na dom". | W oglądanym domu zastosowano m.in.: energooszczędne ogrzewanie podłogowe, rekuperację z jonizacją powietrza, stację filtracyjną wody.

0
0
36
Podziel się
Komentarze (36)
zobacz więcej komentarzy (36)
KOMENTARZE
(36)
oliwia88
7 miesięcy temu
To ja powiem Wam że my kupiliśmy domek na działkę z oferty “od ręki z wyposażeniem”. Dobra cena, wszystko gotowe. Szybko postawili go na działce. My korzystaliśmy z firmy Bud-Invest Modular. Polecam.
nikijam
2 lata temu
o ludzie ja za 100 tys wybudowałem murowany dom z prawdziwego zdarzenia 70 mtrów kwadratowych mam sypialnie kotlownie 2 łazienki pokój salon kuchnie taraz , balkon i żyje jak pan tylko trochę się narobiłem bo sam mórowałem i domek jest naprawdę ok mórowany na ławach nie jakaś stodoła z drewna
Kriss68
2 lata temu
Budowa domu w 3 dni? a czas wyprodukowania konstrukcji ? ten sam slogan jak przy budowie hal stalowych , czas postawienia u klienta na działce to miesiąc ale czas wyprodykowania konstrukcji to niemal pół roku , do tego oczywiście czas projektu , uzgodnień itd. Koszt wcale nie atrakcyjny , powiem mocno wysoki . Ale jak rozumię to oferta dla warszawiaków z pod Waszawy , bo ci rodowici nabić w butelkę się nie dadzą .
zniesmaczona
2 lata temu
Widać że nie macie pojęcia o czym piszecie. Każdy projekt jest robiony indywidualnie, Okna można wstawić gdzie chcesz i ile chcesz, jest robiona normalna wentylacja, A mieszka się jak w zwykłym domu, tyle ze nie jest murowany. to nie są baraki z grzybem.
Ewa
2 lata temu
Zwykła stodoła. Ha, ha, ha
...
Następna strona