Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Domy do 70 mkw. bez pozwolenia. Rewolucja obejmie również domki rekreacyjne

Polski Ład uprości formalności nie tylko przy budowie domów mieszkalnych do 70 mkw., ale także w przypadku budowy domków rekreacyjnych. Dziś bez pozwolenia można zbudować jeden domek letniskowy do 35 mkw. na działce o powierzchni 500 mkw. A jak będzie po zmianach? - Skoro przy domach mieszkalnych zrobimy usprawnienia, to powierzchnia domów rekreacyjnych na pewno też zostanie zwiększona. Domki letniskowe będzie można budować także do 70 mkw. bez pozwolenia, trwają w tej sprawie konsultacje - wyjaśnia w programie "Money. To się liczy" Anna Kornecka, wiceminister rozwoju, pracy i technologii.

0
0
49
Podziel się
Komentarze (49)
zobacz więcej komentarzy (49)
KOMENTARZE
(49)
Sven
rok temu
Nowy ŁAD. Domy 70 mkw., apartamenty 20 mkw. Drugi Hong Kong
prezes POD
rok temu
Zgoda, ale NA SWOJEJ ZIEMI. Nie wolno budowac na dzialkach rekreacyjnych ktore sa wlasnoscia np miasta. Nie wolno stawiac tez na cudzej ziemi bez zezwolenia wlasciciela. Nie robcie niepotrzebnie ludziom wody z mozgow.
lula
rok temu
slumsy usankcjonowane urzędowo
dom
rok temu
tak już było za komuny nakaz , ma być taki nie inny
fert
rok temu
Za takie domki całoroczne zbudowane metodą szkieletową liczą sobie czasem nawet więcej jak za budowę tradycyjną. Rekreacyjny domek dwupokojowy z łazienką i kuchnią na działkę to nawet 100 000 zł. Zasadniczo jeżeli będą to domki o powierzchni (35-70m2) stawiane przez firmy wyspecjalizowane to poluźnienie jest spoko, ale bałbym się pozwalać brać za to domorosłym budowlańcom.
...
Następna strona