Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|
aktualizacja

Domy do 70 mkw. bez pozwolenia to zachęta do stawiania domów modułowych. "Chcemy promować nowoczesne budownictwo"

- Chcielibyśmy promować lokalną przedsiębiorczość, promować nowoczesne budownictwo. I to budownictwo modułowe rzeczywiście spełnia te wszystkie wymagania, a do tego stawia na efektywność energetyczną - tłumaczyła w programie "Money. To się liczy" Anna Kornecka, wiceminister rozwoju, pracy i technologii. Według rządu poluzowanie przepisów dotyczących budownictwa domków rekreacyjnych może doprowadzić do znacznego zwiększenia w Polsce liczby domków modułowych. Wiceminister zdradziła też szczegóły przyszłej bazy projektów, w której mają się znaleźć gotowe propozycje domów bez pozwolenia.

nieruchomości
budownictwo
36
Podziel się:
KOMENTARZE
(36)
Yuyuoi
3 lata temu
Nareszcie.czekam na zniesienie tej biurokracji. Będę stawiać właśnie taki mały domek zamiast zakupu mieszkania w mieście.Ci co Wam wszystko przeszkadza zacznijcie myśleć jak Polak powinien.Co Was tak ubodlo czy Wy dacie pieniądze na te 70 mkw.?Czy to domy powstana na Waszych działkach.bez pizwolenia na budowę to nie znaczy ze gdzie popadnie.troche wiedzy prosze zdobyć a nie glupoty wypisywać.
jurek
3 lata temu
Główny projektant i architekt z sam Jarosław.
ręce opadają
3 lata temu
nie stać kogoś na projekt, ale stać na kupno działki, albo budowę domu...
krk
3 lata temu
Dewastacja krajobrazu już jest faktem, a co dopiero po tych "ułatwieniach"
111
3 lata temu
Zauważcie PRZEDEWSZYSTKIM . Po 70 latach w Polsce ZLIKWIDOWANO MINISTERSTWO BUDOWNICTWA ! wraz z usunięciem ze sceny PROFESJONALISTÓW budownictwa Zwróćcie teraz uwagę , jakie to "zawodowe persony " w Polsce majstrują przy " budownictwie" W większości są to " analfabeci w sprawach budownictwa" a techniczne sprawy ROZSTRZYGAJA ... wszelkiej maści PRAWNICY na kolejne zamówienia lobbystów deweloperskich
...
Następna strona