Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Marcin Łukasik
Marcin Łukasik
|
aktualizacja

Dr Maciej Kawecki: "Facebook wymyka się spod ram prawnych"

- Ze względu na swoje rozmiary i globalny charakter, Facebook wymyka się spod ram prawnych w kwestii ochrony danych osobowych - mówi w programie "Money. To Się Liczy" dr Maciej Kawecki, koordynator reformy ochrony danych osobowych w Ministerstwie Cyfryzacji.

KOMENTARZE
(24)
ddd
5 lata temu
RODO to BZDURA, MACZUGA do bicia wybranych albo likwidacji konkurencji a szary obywatel który miał być chroniony G. z tego ma, tylko dopłaca bo RODO wywołało koszty za które płaci klient.
internauta
5 lata temu
nie ma srajbuka bo mi to nie potrzebne , to dla gimbazy , musieli by mi grubo płacic zebym tam miał konto
sas
5 lata temu
Nikt nikogo nie zmusza do udziału. Nikt nikomu nie nakazuje ujawniania informacji o sobie. Jeżeli piszesz, pokazujesz to chyba po to żeby ktoś inny czytał, oglądał. Jak pokazujesz pobyt na greckiej plaży w czasie L4 to twoja wina a nie "szpiegów". Tak więc panie dr czas do dr.
socjald
5 lata temu
Nie ujmuję RACJI temu panu... ale nie trzeba być geniuszem żeby wiedzieć, ze to coś co nazywamy FB ma swoje zadanie do spełnienia... (inwigilacja, otumanianie, przy okazji robienie kasy dla wybrańców, itd).
doktor
5 lata temu
Pejsbuk wykupił WhatsAppa i ogranicza mozliwości jego uzytkowników. Ciekawe gdzie był amerykanski urzad antymonopolowy. Pewnie dla pejslandu zrobia wszystko.
...
Następna strona