Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac. KBB
|

Europejskie Forum Przyszłości. Rejestracja już działa, wydarzenie za 3 tygodnie

0
Podziel się:

Wraz z zakończeniem jubileuszowego, 30. Forum Ekonomiczne ruszyła rejestracja na Europejskie Forum Przyszłości. Odbędzie się ono w dniach 6-8 października na Stadionie Śląskim.

Europejskie Forum Przyszłości. Rejestracja już działa, wydarzenie za 3 tygodnie
Zakończone już Forum Ekonomiczne w Karpaczu oznacza też początek rejestracji (money.pl, money.pl)

Forum Ekonomiczne w Karpaczu i Europejskie Forum Przyszłości współpracują na mocy porozumienia, które zostało zawarte przed niespełna miesiącem. Pierwsze wydarzenie już za nami, drugie niebawem. W Karpaczu w 417 panelach w Hotelu Gołębiewski uczestniczyło fizycznie łącznie ponad 4 tys. gości.

– Funkcjonując online bez uścisku dłoni trudniej się porozumieć i rozpocząć szczerą rozmowę. Wydaje się, że to dlatego uczestnicy XXX Forum Ekonomicznego tak licznie do nas przybyli. Po okresie niepewności wywołanej pandemią jest to powrót do tego, czego jako ludzie potrzebujemy. Bo o ile zmieniają się nasze nawyki, to sposoby budowania relacji niezależnie od szerokości geograficznej pozostają takie same – zauważa Zygmunt Berdychowski, przewodniczący Rady Programowej Forum Ekonomicznego.

– Koniec Forum Ekonomicznego był zarazem początkiem - po pierwsze rejestracji na Europejskie Forum Przyszłości, a po drugie, początkiem naszej współpracy w ramach, której będziemy podnosić tematy istotne z punktu widzenia interesariuszy i w trosce o nasze otoczenie. Z wieloma spośród uczestników Forum Ekonomicznego zobaczymy się już za miesiąc podczas Europejskiego Forum Przyszłości i będzie to dobry moment na podsumowanie najważniejszych zmian w 2021 r. – dodaje Berdychowski.

Zobacz także: Gowin powiedział, co posłowie PiS robią w Karpaczu. "Polityczne headhunterstwo"

Łukasz Oprawski, prezes Śląskiego Funduszu Rozwoju, organizator Europejskiego Forum Przyszłości zaprasza na Stadion Śląski w dniach od 6 do 8 października.

- Będziemy debatować o najistotniejszych wyzwaniach cywilizacyjnych, społecznych i gospodarczych współczesnego świata. Na stronie www.efp-silesia.pl uruchomiliśmy rejestrację na wydarzenie. Podjęliśmy też decyzję o wydłużeniu do 17 września terminu zgłoszeń do konkursu dla startupów, który organizujemy wspólnie z akceleratorem Plug and Play. W puli nagród jest 150 tys. zł, o które obecnie ubiega się już 65 projektów – mówi Oprawski.

Europejskie Forum Przyszłości to inicjatywa Jakuba Chełstowskiego, marszałka województwa śląskiego. Jego organizatorem jest Śląski Fundusz Rozwoju – wyspecjalizowana instytucja finansowa, której celem jest zbudowanie w województwie śląskim trwałego wieloletniego systemu finansowania mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw oraz jednostek samorządu terytorialnego.

Pierwsza edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 6-8 października na Stadionie Śląskim, który w tym roku oddał do użytku nowe centrum konferencyjne. W podstawowej wersji udział w imprezie jest bezpłatny. Rejestracja oraz informacje dotyczące agendy i prelegentów są dostępne na stronie: www.efp-silesia.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)