Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Fatalne dane o demografii. "Rząd zniechęca do posiadania dzieci"

Pomimo licznych programów socjalnych, które mają zachęcić Polaków do posiadania dzieci, dane demograficzne cały czas są złe. Jedyną grupą społeczną, która się w Polsce rozrasta, są seniorzy. – Wydaje mi się, że dzisiaj pieniądze to nie jest bodziec, który zachęca do tego, żeby mieć dzieci. Z drugiej strony mamy politykę rządu, którą obserwujemy od lat, która zniechęca kobiety do posiadania dzieci. Mówię tutaj o wyroku w sprawie aborcji, który sprawia, że kobiety boją się ciąży – powiedział w programie "Money. To się Liczy" Oskar Sobolewski z Instytutu Emerytalnego.

263 reakcje
111
47
105
Podziel się
Komentarze (105)
zobacz więcej komentarzy (105)
KOMENTARZE
(105)
Zasmucony
miesiąc temu
Boje sie że rząd szykuje niespodzianke i raz jeszcze da łapówke spoleczenstwu w postaci 700+ .Z naszych pieniedzy i to przed wyborami.Żeby za wszelka cene utrzymać sie przy władzy
Normalny
miesiąc temu
Sobolewski powinien się leczyć, nie gadalby takich głupot...
ojciec
miesiąc temu
500+ to od razu była łapówa wyborcza a nie kasa na poprawe demografii . Jakby ludzie rozmnażali się za kase to biedne kraje już powinny być wyludnione .
nikuś
miesiąc temu
Trzeba dziękować masoneri, za nowy wspaniały świat.
oooo
miesiąc temu
tak, tak zniechęcał do posiadania dzieci rząd tuska, przypomnijmy, że wzrost VAT dla produktów dziecięcych z 0% lub 8% do ...23%!!!
...
Następna strona