Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Fatalne nastroje Polaków. "43 proc. nie ma pieniędzy na czarną godzinę"

- Nastroje wśród Polaków, jeśli chodzi o finanse i przewidywanie tego, co nas czeka, są w tej chwili gorsze niż w pandemii - powiedział w programie "Newsroom" WP Adam Łącki, prezes zarządu Krajowego Rejestru Długów. – Ponad 33 proc. z nas przewiduje, że sytuacja materialna się pogorszy. To co bardzo niepokoi to fakt, że aż 43 proc. naszych rodaków nie posiada żadnych oszczędności, nie ma żadnej poduszki finansowej na wypadek kłopotów. A przecież mamy do czynienia ze zwiększeniem wydatków. One nadal będą rosły.
0
0
83
Podziel się
Komentarze (83)
zobacz więcej komentarzy (83)
KOMENTARZE
(83)
antek
2 miesiące temu
no to jeszcze nie najgorzej a jak ktoś ma długi tak jak ja to co? jedynie co to kruk mi poszedł na rękę, i spłacama na takich warunkach że daje radę....
kompozytor
2 miesiące temu
za rok zbiora sobie 'owoce' takich machinacji, drenowany jest portfel takiego wlasnie przecietnego zjadacza chleba, ktory zyje od 1 do 1, raty, ZUS, ubezpieczenie, jedzienie, podatki co nie miara i nara, jak tutaj oszczedzic odlozyc, dzieciaka na wakacje wyslac.mi to jeszcze biega w oczy nie zaglada, na biednego nie trafilo, ale masy tego szczescia nie maja.wlasna dzialalnosc od 17 lat i po raz peirwszy posilkuje sie faktoringiem, eFaktor - szybko dziala i mozna dalej funkcjonować, odzyskałem płynnosc. Bez tego bylaby tragedia.
Tak
3 miesiące temu
Niech PiS pakuje manatki i spada stąd.
nnmm
3 miesiące temu
Czarne lata za nami to i na czarną godzinę nie ma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zięba
3 miesiące temu
Grunt że Pinokio ma parę milionów zamelinowanych, ciekawe czy mu się przydadzą w zakratkowanym pokoju?
...
Następna strona