Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
CHE
|

Ferie zimowe 2021. Jaki będzie ich ostateczny termin?

2
Podziel się:

Decyzją premiera ferie zimowe 2021 zostaną zamienione na przerwę od nauki, która zaplanowana jest na dni 4-17 stycznia. Ferie zbiegną się tym samym terminem z przerwą świąteczną i w rzeczywistości przedłużą ją do blisko miesiąca.

Ferie zimowe 2021. Jaki będzie ich ostateczny termin?
Ferie zimowe 2021. Jaki będzie ich ostateczny termin? (autokult, Mariusz Zmysłowski)
bEsoJqQB

Ferie zimowe 2021. Co z uczniami?

Ferie zimowe 2021 odbędą się w jednym terminie dla uczniów z całej Polski. To jednak nie jedyna zmiana, jakie przyniesie przyszły rok. Podpowiadamy, co musisz wiedzieć o zimowych wczasach w dobie pandemii.

Zobacz także: Ferie 2021. Górale grożą strajkiem. "Nie wygląda to dobrze"
bEsoJqQD

Dariusz Piontkowski, wiceminister edukacji na poniedziałkowej przypomina że ferie zimowe w całym kraju będą odbywać się w jednym terminie od 4 do 17 stycznia. Z kolei nauka zdalna została wydłużona na okres po 29 listopada. Powrót dzieci do szkół jest planowany na poniedziałek 18 stycznia.

Ferie zimowe 2021. Jaki będzie ich ostateczny termin?

Pytany o ferie zimowe 2021 i możliwość wyjazdu na wypoczynek rzecznik rządu Piotr Mueller informuje, że choć stoki narciarskie w dobie ferii mogą funkcjonować, hotele pozostaną nadal zamknięte. Podobnie restauracje. - Ferie w domach to sposób, by zachorowało i zmarło jak najmniej osób - dodał.

bEsoJqQJ

Jednocześnie sam powrót dzieci do szkół po zakończeniu ferii zimowych nastąpi najprawdopodobniej stopniowo. Wiceminister edukacji Dariusz Piontkowski wskazał, które dzieci jako pierwsze zakończą naukę zdalną.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEsoJqRe
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(2)
Paulina
8 miesięcy temu
Błagam otwórzcie już te hotele. Chciałam jechać z dziećmi na ferie do naszego ulubionego hotelu Lubicz w Ustce. Dzieciaki nie mogą się już doczekać.
yerad
8 miesięcy temu
Obecne szkolnictwo to przerost formy nad treścią... Uczą młodych ludzi przystosowania się do życia w niedzisiejszym świecie, na co rzeczeni reagują rozmaicie przejawianym buntem.