Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
JSA
|

Ferie zimowe 2021. Rząd ujawnia nowe informacje

10
Podziel się

Ferie zimowe 2021 w dobie pandemii budzą coraz większe emocje i tyle samo niejasności. Rzecznik rządu wskazuje, że nikt nie przewiduje wydłużenia okresu ferii ani kilku terminów. Podpowiadamy, co musisz wiedzieć o wczasach w dobie pandemii.

Ferie zimowe 2021. Rząd ujawnia nowe informacje
Ferie zimowe 2021. Rząd ujawnia nowe informacje (money.pl, Rafał Parczewski)
bDJIerTp

Ferie zimowe 2021. Rząd zaleca ostrożność

Decyzją premiera ferie zimowe 2021 zostaną zamienione na przerwę od nauki, która zaplanowana jest na dni 4-17 stycznia. Tym samym ferie zbiegną się terminem z przerwą świąteczną i w rzeczywistości przedłużą ją do blisko miesiąca.

Zobacz także: Ferie 2021 bez wyjazdów. Burmistrz Wisły: jest fatalnie, jesteśmy wypompowani z pieniędzy
bDJIerTr

Przypomnijmy, że jednocześnie ferie zimowe 2020 nie uwzględnią wydłużenia okresu ferii ani kilku terminów. Jak informuje rzecznik rządu Piotr Mueller, stoki w dobie ferii mogą funkcjonować, ale hotele mają pozostać zamknięte, nieczynne mają być też restauracje. - Ferie w domach to sposób, by zachorowało i zmarło jak najmniej osób - dodał.

Ferie zimowe 2021 w dobie pandemii. Jak koronawirus wpłynie na zimową labę?

Ferie zimowe odbędą się pod znakiem ograniczeń w przemieszczaniu się i pozostawaniu we własnych domach. W ciężkiej sytuacji znalazły się stacje i szkółki narciarskie, instruktorzy i wszystkie biznesy okołonarciarskie.

bDJIerTx

Ferie zimowe 2021 stanowią także wyzwanie dla rodziców. Jedni planują wysłać ich do dziadków lub dalszej rodziny, chociaż na kilka dni. W praktyce obostrzenia zmieniają się na tyle dynamicznie, że z ostatecznymi decyzjami trzeba będzie poczekać do stycznia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDJIerTS
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(10)
Mario
3 miesiące temu
Ludzi zamykają w domach, zabraniają jeżdzić z dziecmi aby te się dotleniły a sami będą hulać do bólu. Mają to być przygotowania do szczepień, niech Pan minister sam się szczepi, bo mnie do tego ni zmusi.
RTD
3 miesiące temu
Pandemia to sposób na całkowitą zmianę życia ludzi. Tu nie chodzi o zdrowie i życie - Covid to program światowej depopulacji ludności. To wojna światowa wypowiedziana przez globalistow z nazistowskiej WHO.
Drawing Girl
3 miesiące temu
Najpierw niech sami rządzący się stosują!
bDJIerTT
Sucha Psina
3 miesiące temu
Już za długo co niektórzy siedzą na dupach w chałupach i mulą się przed telewizorem/komputerem. Bo w powietrzu jest koronawirus, powiadacie? Naturalne antybiotyki mamy - czosnek, cebulę, cytrynę - proszę bardzo! Jak się siedzi w domu to nie tylko nie ma się kondycji, ale też odporności!
Sara
3 miesiące temu
Cieszę się, że chociaż w te wakacje mieliśmy jakieś rozprężenie i mogliśmy odpocząć. Wtedy odkryłam najpiękniejsze miejsca w Polsce. Nawet byliśmy ze znajomymi nad polskim morzem - w Grand Lubicz w Ustce. Przepiękne miejsce z rewelacyjną infrastrukturą.