Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Mateusz Ratajczak
Mateusz Ratajczak
|

Finał WOŚP z obostrzeniami. Tak będzie wyglądał

- Zmieniliśmy datę na 31 stycznia i nie będziemy już przesuwać tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - mówi w programie "Newsroom" Jurek Owsiak, szef Fundacji WOŚP. Z powodu epidemii koronawirusa tegoroczny finał ma odbywać się przede wszystkim w formie zdalnej. Bardzo w tym pomogło prawo, które rząd wprowadził na potrzeby choćby tegorocznych transmisji sylwestrowych. - Bardzo nam to pomogło i ściśle się tego rozporządzenia trzymamy - podkreśla Owsiak. Centrum dowodzenia ma znaleźć się w tym roku w wielkim namiocie pod Pałacem Kultury i Nauki. Oczywiście z zachowaniem epidemicznych obostrzeń. Choć nie będzie tradycyjnej kwesty, Polacy i tak wykazali się hojnością. - Już teraz mamy zebrane ponad 10 mln zł, z czego dzienny przyrost przekracza już milion złotych - wylicza szef Fundacji WOŚP.

KOMENTARZE
(7)
kolo
3 lata temu
jaka to pomoc jak wszedzie trzeba isc prywatnie nie daje nic
Melania
3 lata temu
Od 5 lat nie daję nic i jest mi z tym bardzo dobrze.
buachacha
4 lata temu
Kilka liczb. Wośp zebrała przez 27 lat jeden miliard zł. Polska wydaje na służbę zdrowia 100 miliardów, rocznie! Dziękuję za uwagę i niech lemingi dalej się podniecają.
realista
4 lata temu
Z tegorocznej zbiórki pieniądze będą przeznaczone na zakup przenośnej aparatury do samodzielnego przeprowadzania aborcji. Otrzymywać je będą w pierwszej kolejności feministki i inne działaczki z organizacji kobiecych. To z miłości do polskich dzieci żeby nie musiały żyć z pisowskimi pincet+ i wyprawka+. Dla emerytów zakupi przenośną aparaturę do samodzielnego przeprowadzania eutanazji żeby nie musieli brać 13 i 14 emeryturę.
Arek
4 lata temu
Początkowo wydawało się, że super sprawa. Potem, gdy(jak donoszą media) to stało się bardzo intratnym interesem dla niego i jego rodziny, to zwątpiłem. Nie mogę już z czystym sumieniem wrzucać 5, czy więcej złotych do puszki, której zawartość jest jakby sposobem na życie dla niektórych osób. Wybieram inną opcję pomocy. Nie ufam juz Owsiakowi.