Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Grand Press. Grzegorz Osiecki z nagrodą specjalną dla dziennikarza ekonomicznego

0
Podziel się:

Tegoroczna nagroda specjalna Grand Press Economy przypadła Grzegorzowi Osieckiemu za - jak podkreślili przedstawiciele kapituły - umiejętność pokazywania w zrozumiały sposób skutków zmian w prawie, wyważania racji, nie poddawania się narracji żadnej opcji politycznej.

Grand Press Economy to nagroda dla dziennikarza wyróżniającego się profesjonalizmem, rzetelną i obiektywną prezentacją tematów ekonomicznych, wysoką jakością publikowanych materiałów.
Grand Press Economy to nagroda dla dziennikarza wyróżniającego się profesjonalizmem, rzetelną i obiektywną prezentacją tematów ekonomicznych, wysoką jakością publikowanych materiałów. (Grand Press, Grand Press)
bEKALRat

Grand Press Economy to nagroda dla dziennikarza wyróżniającego się profesjonalizmem, rzetelną i obiektywną prezentacją tematów ekonomicznych, wysoką jakością publikowanych materiałów.

Z kolei dziennikarze Wirtualnej Polski i money.pl Sebastian Ogórek oraz Mateusz Ratajczak byli do nagrody w kategorii "Reportaż". Dziennikarze i twórcy docenili naszych autorów za materiał o historii Polaka, który w loterii Eurojackpot wygrał 193 mln zł.

bEKALRav

Dziennikarze Wirtualnej Polski i money.pl dotarli do zwycięzcy i jego rodziny. I opisali pierwsze minuty po wygranej, pierwsze decyzje i skomplikowane relacje z rodziną.

"Ludzie mówią, że kazał się rozwodzić dzieciom. Ma forsę, to wymienia rodzinę. Mówią, że kupi wnukom ferrari i porsche. Mówią, że mieszkał "o tu, za rogiem". A on nie wyjechał nawet na wakacje, w garażu wciąż stoi kilkunastoletnia skoda. Wygrał i nic. Woli stare życie, dom. "I w ogóle nie ma się czym ekscytować". Dotarliśmy do Wojciecha, który wygrał 193 miliony złotych w Eurojackpot" - pisali Mateusz Ratajczak i Sebastian Ogórek. Materiał został opublikowany w sierpniu w Magazynie Wirtualnej Polski. Można go przeczytać tutaj:

Najlepszym materiałem w tej kategorii okazał się reportaż "Sekret Świętej Brygidy" Bożeny Aksamit ("Gazeta Wyborcza ‒ Duży Format"), który w poruszający sposób pokazywał ofiary ks. Henryka Jankowskiego, zgwałcone nastolatki, czasem odbierające sobie potem życie. Był to ostatni reportaż Bożeny Aksamit, która niedługo potem zmarła.

bEKALRaB
Zobacz także: Obejrzyj: Prezent dla dziecka. Dawać zabawkę czy pieniądze? Ekspert tłumaczy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEKALRaW
KOMENTARZE
(0)