Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
DSŁ
|

Hillary Clinton gościem specjalnym Impact’21. Oczy biznesu zwrócone na Poznań

164
Podziel się:

Impact’21 przenosi się w tym roku do Poznania. Podczas wydarzenia w dniach 27 i 28 października 2021 wystąpi m.in. Hillary Rodham Clinton. Była sekretarz stanu i pierwsza dama Stanów Zjednoczonych inspiruje miliony ludzi na całym świecie.

Hillary Clinton gościem specjalnym Impact’21. Oczy biznesu zwrócone na Poznań
Hillary Clinton będzie gościem specjalnym Impact’21 (PAP, Blondet Eliot, ABACA)

W ciągu dwóch dni, na 4 scenach, ponad 400 prelegentów z Polski i zagranicy opowie o globalnych trendach w 16 obszarach tematycznych, co przełoży się na 55 godzin inspirujących spotkań. Już 27 i 28 października 2021 roku w Poznaniu, odbędzie się najbliższa edycja Impact’21. Portal money.pl jest patronem wydarzenia.

Gościem specjalnym będzie w tym roku Hillary Rodham Clinton - była sekretarz stanu i senator stanu Nowy Jork, pierwsza dama Stanów Zjednoczonych, prawniczka i profesor prawa, aktywistka i wolontariuszka.

Sekretarz Clinton inspiruje miliony ludzi swoim przywództwem i pozytywną wizją Ameryki. W swojej całej działalności promuje postępowe wartości i pracuje nad budowaniem jaśniejszej przyszłości dla kolejnych pokoleń.

Zobacz także: Nagroda money.pl: wybraliśmy najlepszych w biznesie

Impact od 2016 roku gromadzi wysokiej rangi urzędników. To jedno z największych i najważniejszych wydarzeń gospodarczo-technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej, na stałe wpisane w kalendarze decydentów biznesowych z największych globalnych firm, decydentów politycznych, regulatorów, wybitnych naukowców oraz światowej klasy ekspertów.

W październiku, podczas Impact’21, uwaga skupi się na globalnych trendach. Dyskusje będą dotyczyć m.in.: Zielonego Nowego Ładu, transformacji sektora energetycznego, rozwoju e-commerce, przyszłości otwartej bankowości i tematu women empowerment.

Wydarzenie organizowane jest w formule hybrydowej i transmitowane będzie również na stronie głównej Wirtualnej Polski, money.pl, a także na dedykowanej platformie online Impact. Dyskusja z samą Hilary Clinton jednak nie będzie dostępna w sieci, jedynie publiczność zebrana w Poznaniu będzie mogła wysłuchać jej na żywo.

Podczas jesiennej edycji zostanie przyznana Nagroda Gospodarcza money.pl w kategoriach Człowiek Roku, Firma Roku oraz Technologia Roku. Dodatkowo nagrodę specjalną wręczy też redaktor naczelny portalu.

Nagrody money.pl to prestiżowe wyróżnienia przyznawane od 2019 roku. Wyboru laureatów nagrody dokonuje kapituła złożona z prezesów największych polskich firm, doświadczonych menadżerów, a także przedstawicieli redakcji money.pl oraz Wirtualnej Polski.

Dotąd wśród laureatów tego tytułu znaleźli się m.in. Rafał Brzoska z InPost, Michał Sołowow czy firma Warsaw Genomics.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(164)
KIMjestem
rok temu
Po co polski rzą zaprasza żelowe hybrydy? By napiły się dziecięcej krwi......
Old science 6...
rok temu
Ona z murzyniątek amerykańskich w USA biedotę niedożywioną zrobiła tym swoim prawem oraz kapitalizmem! Verne Troyer AKA Willow z United Kingdom do Ameryki przybyli dzięki swoim przodkom!
STOPNWO
rok temu
Nie istnieje inne piekło niż strach oczekiwania na to piekło. - Giordano Bruno – Lęk jest w Was, a nie poza Wami. Ludzie nie lękajcie się.
STOPNWO
rok temu
Religia uczy nas, aby unikać za wszelką cenę piekła, by się go obawiać, by przed nim uciekać jak przed miejscem strasznym: miejscem zatracenia i zła. Miło widzieć, że tymczasem sam Jezus powiedział, że przed pójściem do nieba musi przejść przez piekło: ponieważ droga do zbawienia prowadzi przez drzwi zatracenia (świadoma, a więc akceptowana, a nie narzucona i wycierpiana). Piekło nie jest miejscem, lecz psychicznym stanem duszy i wewnętrzną świadomością sumienia zdolnego zrozumieć i zaakceptować własne ograniczenia, wady i niedoskonałości bez traumy, bez popadania w rozpacz: kto nie zna własnego piekła, nie zna litości; tylko ci, którzy zeszli do piekieł, potrafią być wyrozumiali względem innych; tylko ci, którzy przeszli przez piekło duszy, są zdolni do dobroci i miłości. Cała reszta poprawnych moralistów może jedynie spekulować i tworzyć fantastyczne teorie na temat dobroci i miłości, aby potem, w praktyce, dostrzec, że ani jej nie widać, ani jej nie czuć. W piekle znajdziemy Boga. Tylko On tam mieszka, ponieważ ludzki upadek jest piekłem Boga (tak jak dla rodzica jest nim upadek dziecka). Tylko w piekle dowiemy się co to jest ludzka prawda. Ale jedynym, który może doprowadzić nas do piekła jest Szatan, czyli zaakceptowana świadomość własnego zła, nie czując się przez to ani skazani, ani godni miłości ze strony stworzenia Bożego. I to nosi nazwę przebaczenia. Pomiędzy zrozumieniem tego a doświadczeniem jest po prostu piekło, którego tak bardzo unikamy.
STOPNWO
rok temu
NAJWIĘKSZE KŁAMSTWA RODZĄ SIĘ Z BRAKU PRAWDY Pewnego razu diabeł poszedł na spacer z przyjacielem. Zobaczyli człowieka, ktòry pochylił się, aby podnieść coś z ziemi. - "Co znalazł ten człowiek?" zapytał się przyjaciel diabła. - "Kawałek prawdy"- odpowiedział diabeł. - "Nie masz nic przeciwko temu?"- zapytał przyjaciel. - "Nie"- odpowiedział diabeł - "Pozwolę mu na zrobienie z niej jakiejś wiary." - "Więc to będzie dobro!" - odparł przyjaciel. - "Nie sądzę..."- diabeł uśmiechnął się do siebie - "Znak wskazuje mu drogę, ale im bardziej przylgnie do znaku, tym bardziej będzie miał wrażenie posiadania całej prawdy. Z tego znaku ludzie stworzą święte teksty pełne kolejnych znaków, wybudują ołtarze ze znakòw, świątynie pełne znaków, powieszą znaki na szyjach i ścianach domòw i zamiast wejść na drogę prawdy, pozostaną uwiązani do znaku, stając się sami znakami".
...
Następna strona