Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Internet od Elona Muska. "Fantastyczne rozwiązanie, ale nie dla nas"

W Polsce internet od Elona Muska może nie być potrzebny. Firma miliardera podpisała umowę o współpracy z amerykańskim T-Mobile. Dzięki tej współpracy internet z satelity ma pokryć miejsca bez internetu. - W Polsce już mamy blisko stuprocentowe pokrycie kraju sygnałem od operatorów telefonii komórkowych - mówi Agnieszka Rynkowska, członek zarządu i dyrektor ds. B2B w T-Mobile Polska. - W naszym kraju to rozwiązanie nie będzie miało sensu. Jako operatorzy jesteśmy w stanie dostarczyć sygnał w całym kraju - dodaje gość programu "Money.pl"
0
0
21
Podziel się
Komentarze (21)
zobacz więcej komentarzy (21)
KOMENTARZE
(21)
fghdddbb
2 miesiące temu
Byłem na grzybach i zabłądziłem a plus nie dał rady mi pokazać gdzie jestem,więc wtedy gdy trzeba było najbardziej zawiódł.banda nieudaczników tym zawiaduje i tyle
Mario
2 miesiące temu
Telefonia komórkowa pokrywa zasięgiem tylko duże miasta. Pomiędzy miastami są takie miejscowości gdzie telefon komórkowy ledwo łapie zasięg a co dopiero internet z jakimś normalnym transferem. WIĘKSZYCH GŁUPOT DAWNO NIE SŁYSZAŁEM !!!
Andrzej
2 miesiące temu
Co za brednie! Mieszkam 6 kilometrów od 180 tysięcznego Olsztyna. Właśnie pożegnałem się z internetem od t-mobile, bo od kilku lat użeram się z nimi w związku z żenującą przepustowością. Codziennie od wczesnego popołudnia do późnych godzin nocnych prędkość wynosi między 1,5 a 2,3 mbps. Zaznaczam, że płacę co miesiąc kilkadziesiąt złotych, tylko za internet. W końcu miarka sie przebrała. Poszedłem do konkurencji: cały zestaw 5G w cenie plus montaż. Pierwszy speed test i ...tadam! 70 - 82 mbps. Te bajeczki o "pokryciu" to sobie pani derektor może opowiadać wnukom przed snem.
j23
2 miesiące temu
szanowna pani prosze sie wybrac na szlak w górach 2 tygodnie TEMU BYŁEM W SUDETACH to nie będzie pani opowiadać głupot
Krystyna13
2 miesiące temu
To nieprawdza co mówi Pani Agnieszka Rynkowska. Orange jest słabe, nie pokrywa przestrzeni
...
Następna strona