Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Jacek Kurski w Banku Światowym. "Myślę, że to się nie uda. Wróci do Polski na tarczy"

- Wybór Jacka Kurskiego na prestiżowe stanowisko w Banku Światowym to jest eksport naszych złych praktyk dotyczących nominowania osób na wysokie posady za granicę. Ta próba, moim zdaniem, się nie uda - powiedział w programie "Newsroom" WP prof. Artur Nowak-Far ze Szkoły Głównej Handlowej. - Można było przecież znaleźć w gronie sympatyków partii PiS kogoś, kto by się nadawał. Pan prezes Kurski nie ma w swoim CV takich aktywów, argumentów, które by spowodowały, że osoby już pracujące w Banku jako znakomici fachowcy z wielu krajów, zaakceptowałyby go jako osobę obiecującą prawidłowe wspomaganie funkcjonowania tej instytucji. Ja myślę, że on do nas wróci i to nie z tarczą a na tarczy.
0
0
163
Podziel się
Komentarze (163)
zobacz więcej komentarzy (163)
KOMENTARZE
(163)
Marek z Rzesz...
2 miesiące temu
Ochroniarze z Gromu,już nie będą dowozić jego żonie czekoladek z Linda,teraz będą jeść amerykańskie wyroby czekoladowe.
Nina z Żolibo...
2 miesiące temu
Teraz go będzie stać na prywatne koncerty gwiazd Disco Polo,razem z drugą żoną są wielkimi fanami tego gatunku muzycznego, będą podskakiwać z nóżki na nóżkę i dawać sobie buźki ,jak karpie.
Renia emerytk...
2 miesiące temu
Zyska Kler i Tadeusz Rydzyk,jest najbardziej rozmodlonym politykiem w PiS,mówił w wywiadzie że odmawiał codziennie koronki i modlił się w gabinecie TVP wraz ze swoją drugą żoną i pracownikami Wiadomości TvP .
Jogger
2 miesiące temu
No tak, Kidawa będzie odpowiednia 😉
melon
2 miesiące temu
Biorąc pod uwagę że czym ewiększy dureń z PIS to odznacza się tym większą butą i megalomanią to bza taką kase będą się trzymać pazurami przy kasie do czasu ża poziom wstydu dla niego osiągnie poziom krytyczny . Ale opinie o Polsce a raczj PIS zostaną .
...
Następna strona