Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Jakubas: Grecja i Portugalia mogą pomarzyć o naszym poziomie

Miliarder Zbigniew Jakubas prowadzi biznes nieprzerwanie od lat 70. ubiegłego wieku. Jednocześnie pracował jako nauczyciel. Jego dzień roboczy liczył kilkanaście godzin. W rozmowie z Nino Dżikiją zdradza, jak wyglądały początki kapitalizmu w Polsce i dlaczego uważa, że dzisiejszy sukces gospodarczy Polski nie jest zasługą polityków. Biznesmen mówi też, jak trudno prowadzi się obecnie biznes w naszym kraju.

0
0
82
Podziel się
Komentarze (82)
zobacz więcej komentarzy (82)
KOMENTARZE
(82)
karol
2 lata temu
fajne nogi rozmowa taka sobie
Patriota
2 lata temu
Takie niusy w TVP pis prawda byliśmy jesteśmy i będziemy najsłabszym i najglupszym krajem UE ha ha pozdrawiam
Polska w ruin...
2 lata temu
Dla każdego PiSowca przedsiębiorca to zawsze podejrzana persona. Dla tych leni i nierobów liczą się tylko ich pieniądze na pincet +. Im więcej tym lepiej. I tak samo myśli PiS i jego władze. Zabrać tym co pracują a dać tym co nic nie robią i żyją z socjalu ale w wyborach zagłosują na PiS z wdzięczności że nic nie robi$ a mają kasę.
przedsiębiorc...
2 lata temu
Pomnik dla tego bohatera . Walczył w I rzędzie o kapitalizm , fan Balcerowicza - pewnie też se prywatyzował za złotówkę . Biedak musiał wstawać o 5 rano i pracować do późna. Miliony tak pracowały , a i dziś przedsiębiorca / ten co już nie zdążył kupić za 1 zł/ w Polsce pracuje po 12 godzin ten w soboty . Niech gość coś więcej powie o polskiej gospodarce - gdzie są stocznie które działały za jego czasów , fabryki samochodów , przemysł ciężki i lekki .
Ewa
2 lata temu
To był człowiek, który w okresie przemian tzw wolnej Polski,, traktował ludzi Polaków, jako 5 koło u wozu, proszę nie pisać o bolączkach tego Pana.
...
Następna strona