Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kamienica Mariana Banasia. Klienci hotelu na godziny byli nagrywani

369
Podziel się:

Zwolennicy schadzek, którzy zdecydowali się na skorzystanie z oferty hotelu umieszczonego w kamienicy Mariana Banasia, musieli się liczyć z tym, że ich wizyta była nagrywana przez rozbudowany system monitoringu.

Kamienica Mariana Banasia jest wyposażona w rozbudowany system monitoringu.
Kamienica Mariana Banasia jest wyposażona w rozbudowany system monitoringu. (East News, Tomasz Jastrzebowski)
bFdUiZnp

W kamienicy Mariana Banasia był, i nadal jest, zainstalowany system monitoringu – podaje "Fakt". Dwie kamery umieszczone były już na progu hotelu. Nagrywani już byli wszyscy, którzy zbliżyli się do wejścia do budynku – obiektywy umieszczone były przy domofonie i nad drzwiami.

Następne aparaty rejestrujące wizyty klientów umieszczone były w recepcji i na korytarzu. Nie ma natomiast potwierdzenia, czy ukryte kamery znajdowały się w pokojach klientów.

Potencjalne nagrania mogłyby posłużyć w przyszłości do szantażowania klientów.

bFdUiZnr
Zobacz także: Zobacz także: Afera wokół Mariana Banasia. Giertych: "brał udział w seksbiznesie. Powinna powstać presja, by zrezygnował"

Według ustaleń TVN24 w 400-metrowym budynku, który należała do Banasia, najemca prowadził pensjonat z pokojami na godziny (został zamknięty wkrótce po wypłynięciu tej informacji na światło dzienne).

Dodatkowo kamienica obłożona jest hipoteką, która posłużyła za zabezpieczenie kredytu. Marian Banaś nie wspomina o tej hipotece w oświadczeniu, a zgodnie z prawem powinien to zrobić.

bFdUiZnx

Szef NIK od końca września przebywa na bezpłatnym urlopie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bFdUiZnS
KOMENTARZE
(369)
pik
2 lata temu
Pisowski przekrętas...a jeszcze niedawno słyszeliśmy od towarzyszy pisowskich ,,kryształowy człowiek", ciemny lud kupił wszystko ;)
bik
2 lata temu
Banaś to kumpel Prezesa, podobnie jak Glapiński. Im włos z głowy spaść nie może. Oto Polska właśnie! Tak trzymać, kolesie.
BBC
2 lata temu
powinien odejść
bFdUiZnT
Celnik- były
2 lata temu
Wstydzę się za takiego szefa służb celnych. Celnik
eza
2 lata temu
Jak to mozliwe że NIK nie zna przepisów i oszukuje państwo. Zenada
...
Następna strona